Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen adottságokkal van bármi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen adottságokkal van bármi esélyem párkapcsolatra? 27F

Figyelt kérdés

Átlagos arc, kisfiús férfiatlan vonásokkal, barna szem barna haj

Magas és vékony testalkat (190 cm 77kg), idétlenül hosszú végtagok, vékony botlábak


2021. jún. 22. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
EQ? IQ? Kreativitás? SQ? Szoc. kompetenciák? Humorérzék? Mennyire vagy megbízható? Mennyire vagy gondoskodó?
2021. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Férfi vagy-e?
2021. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet
2021. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Bő 10 éved volt tapasztalatot gyűjteni. Ha nincs ilyen, az nem a külsőd hibája.
2021. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Eddig kivétel nélkül minden nő elutasított..

2021. jún. 22. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Ha belsőre rendben vagy amúgy, akkor simán lehet kapcsolatod. Nekem pl. mindig kifejezetten vékony pasijaim voltam, nekem ez a zsánerem.


2. Ha úgy érzed, a külsőd akadályoz a pártalálásban (és közvetetten egész biztosan akadályoz, mert ha ezt a kérdést feltetted, nyilván pontosan nulla önbizalmad van, ami eléggé taszító tud lenni), akkor miért nem változtatsz? Ha kicsiz hízol, izmosodsz, az az arcodon is látszani fog pl. Elkezdhetsz edzeni, kezdheted annyival akár, hogy reggel és délután 10 fekvő, 10 guggolás, 10 hasprés vagy ami tetszik, és amit bírsz, majd fokozatosan növeled, ahogy jobb lesz a kondid. Ez segít azon is, hogy idétlenül hosszúnak látod a végtagjaidat, a lábad megizmosodik. Több lesz az önbizalmad, ami vonzóbbá tesz.

2021. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Nehogy azt hidd hogy nem edzettem...2 évig jártam konditerembe is, mostanában pedig itthon szoktam edzeni, pontosan ezekkel a gyakorlatokkal amit felsoroltál, a lábamra edzés során nehezítésnek súlyt is használok, de semmi látszatja...pedig eszek is rendesen.

2021. jún. 22. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerinted a botlábad vagy a kisfiús arcod miatt utasítottak el? 4 válasz létezik:

1. a botlábad miatt

2. a gyerekképed miatt

3. mindkettő miatt

4. valami más miatt.


A helyes válasz a négyes. Nem tudsz kommunikálni a nőkkel, igaz? A szoc. kompetenciáid alulfejlettek, ugye? És a többszörösen megbukott módszerrel közeledsz a nőkhöz, a sikertelenséged ismételgetve? BINGÓ!


Azért nem megy a csajozás, mert nem fejlődsz, nem tanulsz, Kérdező. Sikertelensége ítélted magadat. De miért is döntöttél így?

2021. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7, akkor két lehetőség van:


Vagy valamit rosszul csinálsz, ergo eszel rendesen, de nem jól, nem jót, vagy nem ilyen gyakorlatok kellenének. Érdemes lenne felkeresni akkor egy személyi edzőt/dietetikust, aki segít.


Vagy valami szervi probléma áll mögötte. Az exem laktózérzékeny és tejcukorérzékeny, ami 28 évig nem derült ki. Állandóan súlyproblémája volt, képtelen volt hízni. Addig csesztettem, míg elment kivizsgáltatni. Mondjuk mi pajzsmirigyre tippeltünk akkor (ez is okozhat ilyen problémát), de kiderült, hogy nem az. Azóta képes normális izmosodni, a gyomra is jobban van. Szóval ennek is érdemes lenne utánajárni már csak az egészséged miatt is.

2021. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!