Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondta egy közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta egy közös ismerősének hogy az exe jobb volt az ágyban, az ad aggodalomra okot?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 23:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kidobnám
2021. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

ez több szempontból is negatív.

1) kibeszéli másokkal a nemi életeteket, ráadásul olyannal, aki téged is ismer? na ne. megalázó.

2) fél év alatt már össze kellett volna szokni a szexben (is). ha ezt így kinyilvánítja, hogy az ex jobb volt, valószínűleg idővel kacsintgatni fog kifelé, mert nem elégedett 100%-ban a kapcsolattal.

Gondolom te vagy a nő és ő a pasi..

2021. jún. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ötvenes férfiként mondom a leghitványabb dolog amit tehetett!
2021. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes az ismerős is, hogy visszamondta neked. (De legalább tudod, ár ha nem hazudott vagy szart kever, mármint az ismi.)
2021. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítottam már hasonlóért - kibeszélte a haveroknek a szexuális életünket -, mert eléggé tahóság, plusz ez éppen senkire nem tartozik kettőnkön kívül.
2021. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem minden férfi kibeszéli valamilyen szinten, nem?

A barátnőkkel én is megosztok ezt azt, azért

2021. jún. 24. 17:30
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Ki milyen típus. De az a megalázó, hogy mit mondott. Mármint nekem ez megalázó lenne.
2021. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!