Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Menthető vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Menthető vagy jobb ha lelépek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


2 éve csatlakoztam egy baráti társasághoz, havi 1-2 alkalommal szoktunk összefutni. Az társaság egyik tagjával kb. 1 éve, titkos szeretői viszonyba kerültem. A legjob barátja is a társaság tagja, aki nagyon belémzúgott, de ugye nem tud rólunk.


Eleinte neten írogatott, majd letiltottam, utána a személyes összejövetelek során tett megjegyzéseket, apró érintéseket,így igyekeztem minnél távolabb lenni tőle. Hétvégén ráírt a szeretőmre, aki átküldte a beszélgetést, a barátja könyörgött, hogy adja meg neki a számom, vagy szervezzen nekünk egy találkát.


Dühös lettem, és megmondtam, hogy nem szeretem ha valaki erőszakos próbálkozik, elhiszem, hogy a legjobb barátja, de vagy leállítja, vagy nem találkozom velük többet, és a mi viszonyunknak is vége. Azt írta, hogy megtesz amit tud, mert nem szeretné, hogy a viszonyunknak vége legyen.


Ki lehet még mászni valahogy ebből a helyzetből, vagy valóban az a legjobb, ha "szakítok" a társasággal, és lezárom a viszonyomat is.


2021. máj. 17. 06:06
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Már mindegy miként döntesz, ennek a csapatnak vége.


Mindenki veri itt a nyálát a nyelvvizsgáira, meg a diplomáira, miközben gőzötök sincs az életről. Pl. jelen esetben a "Nem szarunk oda, ahol eszünk." dologra.

2021. máj. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd inkább a Netflixet, abból nem lehet baj.
2021. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Eltekintve attól, hogy szeretőnek vagy tartva: Az olyan kapcsolat eleve halott, ahol a párod még a legjobb barátja előtt sem vállal fel.
2021. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hat ez mar ugyis kinos lesz, de meg kell mondani a nyomulos pasinak hatarozottan, hogy nem jon be es hagyjon teged beken. mondjuk akinek a tiltasbol ez nem egyertelmu, azzal valami gond van. lehet, jobb lesz a tarsasagot inkabb kerulni es csak a szeretoddel osszejarni kettesben.
2021. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
#1: megis hogy a francba jon ide a nyelvvizsga meg diploma?! a kerdezo egy szoval sem emlitette, de latom baromira frusztral, hogy neked egyik sincs. ettol meg nem fogsz jobban erteni az ‘elethez’..
2021. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
# sztem 1 ugy ertette hogy mindenki tizenéveket tanul de kozben ahhoz is hülyēk maradnak hogyan kell szeretőt tartani.mikozben egy kutya is tud b.szni annyira alap
2021. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6.-nak.


Igen, pont így értettem.


5.-nek.


Van mind a kettő. De te is megtanulhatnál "olvasni a sorok között".

2021. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!