Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A középkorú nők miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középkorú nők miért olyan komolyak?

Figyelt kérdés
A férfiak általában megőrzik a humorérzéküket még később is. De a nők valamiért nagyon bekomolyodnak.
2021. jún. 23. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem életkori sajátosság, hanem természet kérdése. Egyáltalán nem jellemző, hogy egy jófej nő a korral megváltozik.
2021. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz (lenne) ez az állítás, akkor én kivétel vagyok. :)
2021. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre magamon, hogy ha olyan férfivel beszélgetek, aki tetszik nekem, akkor humoromnál vagyok. Nem egyszer nevettettem meg már férfit.
2021. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Én 40 vagyok, és én is észrevettem magamon, hogy komolyabb vagyok, és az okát is tudom, egyre több az ember problémája, minél idősebb. Arra gondolok pl, hogy meghalt több rokonom is az utóbbi években, az emberekben rengeteget csalódtam, sokan átvertek, féltékenység miatt fordultak ellenem, stb, ezek azért nyomot hagynak az ember lelkén. Attól a humorérzékem még megvan, csak a sok rossz miatt kicsit megváltoztam.
2021. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4


Jó, hogy ezt leírtad. Igyekszem majd figyelembe venni, hogy lehet ilyesmi van másoknál is.

2021. jún. 23. 19:19
 6/21 A kérdező kommentje:
*ilyesmi helyzet
2021. jún. 23. 19:19
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
5-ös Azt azért fűzd hozzá, hogy ez férfiakra ugyanúgy igaz. Nagyon naívnak kell lenni, hogy valaki azt hiszi, hogy az élettapasztalat nem hat a férfira. Nekik sem csak haverok, buli, fanta van..
2021. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Általában ha egy nő egy kellemes férfi társaságában van, akkor lazább, humorosabb, közvetlenebb. Ha egy átlag vagy átlag alatti férfi van a közelében, akkor passzív és kimért. A férfiaknál is megfigyelhető a dolog, de ott azért már az arányok nagyon elmennek. Ha megjelenik egy nő, a pasik 90%-a nyálas bájgúnárrá változik(jobb szót nem találok rá), ez meg betudható az állandó szexuális késztetésüknek.


Amelyik nő kimért, távolságtartó és unalmas veled, az annak a jele hogy piszkosul nem érdekled mint férfi.

2021. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát én roppant vicces néni vagyok, de a humoromat nem csillogtatom ám meg mindenkinek. Főleg nőkkel szoktam viccelődni, a férfiak elég nehezen fogják fel/fogadják el, hogy egy nőnek is lehet humora (lásd a kérdést).
2021. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem önmagában a nőkről szól ez a kérdés, hanem a középkorú nőkről. Bár, lehet elhamarkodottan kérdeztem, mert ha jobban belegondolok, nincs is velük tapasztalatom.
2021. jún. 23. 20:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!