Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A középkorú nők miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A középkorú nők miért olyan komolyak?

Figyelt kérdés
A férfiak általában megőrzik a humorérzéküket még később is. De a nők valamiért nagyon bekomolyodnak.
2021. jún. 23. 19:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele: addigra szülnek 2 pulyát, elválnak 3×, 12× szakítanak, a 8. "élettársinak" mondott kapcsolatban hánykolódnak, de akkor sem az "álompasimmal" van együtt. De lehet, hogy csak a családjára főz-mos-takarít, mint egy robot, az "ura" meg éél, mint Marci Hevesen.
2021. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11

Nem eel?

2021. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12#: igazad van: "Él".
2021. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg olyan környezetben élsz ahol az ötvenes-hatvanas nők élete nem fáklyásmenet (falu, tanya). Egész életében robotolt, mindenkit kiszolgált, van egy semmire se jó, félnótás "ura".

Az én ismeretségi körömben (külföld) és a budapesti családom és barátok köreiben nem tapasztalom amit írsz. Életvidám nők, utaznak, gyerekeznek, unokáznak, folyton körmöshöz, fodrászhoz, edzőterembe, barátnőzni, shoppingolni járnak.


Persze előbb tisztázzuk a középkorú definícióját. Mondjuk lehet hogy te 35-től számolod? 😅 Nem lepne meg, itt folyton ezt toljátok hogy harminctól öregedünk - mármint mi nők, a férfiak nem 😂

Ami meg a humort illeti, nálatok, itt irogató, állandóan a nőket csesztető inceleknél humortalanabb, besavanyodottabb, földhözragadtabb fiatal embereket még soha nem láttam. Gyűlölködés, butaság, mindenkire fröcsögés, rosszindulat, életuntság, frusztráltság, mások hibáztatása, egyszerűen borzasztó. Humornak az írmagja nincs meg nálatok, a bandátokból egyedül 37F-nek van egyfajta szarkasztikus humora, amit lehet értékelni.


Én 41 vagyok (leszek szombaton ha az incelhorda addig virtuálisan ki nem tekeri a nyakam 😅), és a való világban soha nem állnék le ilyen megkeseredett, életunt emberekkel mint ti (se mint pasi, se mint barát), nekem ti vagytok az öregek akkor is ha 25 évesek vagytok. Az életről is lehozzátok az embert.

2021. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert nem tudtok jó vicceket mondani.
2021. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Megkeserednek a sok hímsoviniszta, magyar baromtól.
2021. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg a férfiaktól savanyodnak meg.


{Egyébként van nősténysoviniszta is?}

2021. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

45 vagyok, és hasonló korú ismerőseim, rokonaim egytől-egyig vidám, jó humorú, viccelődni szerető nők.

Szórakozni járnak, meccsekre járnak, barátokkal nyaralni járnak...Ja, és vagy egyformán vidám természetűek a párjukkal, vagy vidámabbak azoknál.

2021. jún. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A Kérdező ezt írta: "Nem önmagában a nőkről szól ez a kérdés, hanem a középkorú nőkről. Bár, lehet elhamarkodottan kérdeztem, mert ha jobban belegondolok, nincs is velük tapasztalatom."

Szóval nem kell izmoznunk, hogy bebizonyítsuk, hogy jófejek vagyunk.


Lehet, én majd a 100 feletti korosztályról kérdezek vmit. Még kigondolom, hogy mit.

2021. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19 De velük is vigyázz, mert az idős korosztály is tud meglepivel szolgálni, nehogy te is le legyél kapva a tíz körmödről :D

Ismertem 80 feletti bácsit aki angolul kezdett el tanulni. Csak mert az unokája kint élt külföldön.

Nem egy 70 felettit ismerek, aki az internet használatát tanulja, facebookot, skypet, messengert...csak úgy, szórakozásból, vagy szintén hogy az unokákkal tudjon beszélni. :D

Imádom az (ilyen) időseket 🤗

2021. jún. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!