Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajban vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjnél vagyok, bár elég lapos bizonyos szempontból a házasságom. 30 évesek vagyunk.

Megszoktam nézni más férfiakat.

A munkahelyem elég uncsi, így sokat nézelődök, hogy jönnek mennek az emberek. Van ott egy pasi, néha figyelem őt is, mert tudom, hogy tetszem neki, és ez vhol imponáló. Viszont szerintem ő ezt észre vette, és néha olyan furán néz rám és hosszan. Én persze, mindig elnézek. Vagy ha látom, hogy ott van akkor kimegyek a látótéréből amennyire tudok. De mégsem hagyja abba a fura nézést. Olyan ez a nézése, amitől rögtön "feláll a szőr a hátamon".,bizsergető.

És ez tök gáz.


2021. jún. 23. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy nagy bajban! Ez semmi, a talán, egyszer, lehet, akármi kategória.

Első körben ha házas vagy azt kellene rendbe hozni, hogy mi hiányzik. Ha unalmas a munkahelyed, akkor nincs munka, vagy kihívás, ha fontos az életed pláne a házasságod, akkor lehet váltani.

2021. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Jajmár, mind így vagyunk ezzel.


40/N

2021. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
30 felett ennyi bizsergés jár.
2021. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi a probléma?

Az, hogy néz? A szemével.

És ennyi?

Majd megunja.


Vagy a baj inkább a házasságod?

2021. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól vagy Megijedve? Ha próbálkozna nem tudnál ellenállás?
2021. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem inkább dolgozz a munkahelyeden. Vagy válts, ha ez nem a szinted. Én speciel főbe lőném magam ilyen tinglitangli helyen. Te nem vsgy bajban, az egyetlen problémád, hogy sok a szabadidőd. Ami nagyon káros. A többi vihar a biliben. Mondjuk a házasságodra érdemes lenne ránézni, mert 30 évesen még alig kéne látnod a szerelemtől. A sok fölös energiádat inkább ebbe a rakás kakiba fektesd.
2021. jún. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond.
2021. jún. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bajban. Maximum annyi tud történni, hogy beszélgetni próbál veled, esetleg közli, hogy tetszel neki, és randira hív.
2021. jún. 24. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!