Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a párod, vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a párod, vonzónak találod?

Figyelt kérdés
Csak őszintén! Szavazást nemekre bontom.
2021. jún. 24. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Igen (férfi)
Nem (férfi)
Igen (nő)
Nem (nő)
64 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fegyert fogott a fejemhez azért vagyok vele...🤦
2021. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ki szavazott nemmel (férfi)? :D
2021. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Különben nem lennék vele...
2021. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem, de nincs jobb. Vagyis van de azoknak nem kellek. Próbáltam már csalni jó nőkkel de nem sikerült.
2021. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Az elejen bomba teste volt, eleg volt levennie a polojat hogy raugorjak. Mar nincs kedve edzeni, eltuntek az izmai, pocakot eresztett… egyre gyakrabban “faj a fejem” :( (persze en meg fogytam is mellette, jobban is nezek ki, mint mikor osszejottunk…)

24N

2021. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
4. Ismerem az érzést!
2021. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudok elmenni mellette anélkül h hozzá ne érjek vagy meg ne dicsérjem. Élvezi. Régen nem tetszett magának, mostmár nagyon.
2021. jún. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
6. Igen sajnos kemény az élet. Pedig annyi nőt meg tudnék... Egy egész generációt el tudnék látni. Az sem számítana ha bele pusztulok. Összes jó nővel akarnék lenni mindennap mással.
2021. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akik nem találják vonzónak a párjukat miért nem tartják? Akkor se tartottátok vonzónak mikor összejötettek vagy csak azért, mert később elhanyagolta magát? Ha az előbbiről van szó, a kétségbe esés játszott közbe, hogy nem érdemlem meg a nekem tetszőt?
2021. jún. 24. 19:46
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
9. Nézd mert jobb mint magamnak verni unalmas meg sokáig is tart. Meg azért valamennyire vonzó de más nők jobbak egyik mondaná hogy gyere Sanyi dugjál meg már mennék is és dugnàm.
2021. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!