Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek szerint miért baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek szerint miért baj, ha egy nő nem jön össze egy olyan férfival akit nem talál vonzónak miközben ugye ők se jönnének össze egy olyan csajjal aki nem tetszik nekik (mert pl. kövér)?

Figyelt kérdés
Nem értem ezt az ellentmondást, egy férfinak lehet elvárása egy kapcsolatban de egy nőnek nem?

2021. máj. 27. 15:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Az incelek hülyék. Ha nem lennének azok, akkor lenne nőjük, és nem nyafognának.
2021. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Unalmas!
2021. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Az incelek sem egyformák. Én például incel vagyok, semelyik nőnek nem kellek, de ezért nem a nőket hibáztatom egyáltalán, egyszerűen nem vagyok vonzó férfi és minek jönnének össze egy olyannal mint én, amikor jobbnál jobb férfiak vannak az országban?

Viszont vannak az unintelligens incelek akik a nőket hibáztatják, és azt várják, hogy a (szerintük) rendes, jó lelkük miatt beléjük kellene szeretniük mindenkinek.

2021. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Azt állítják, hogy a nőknek EGYEDÜL csak a kövérség lehet probléma a külsejükkel, ami ellen NYILVÁN könnyen tudnak tenni, könnyebben mint a férfiak.

Eközben meg a férfiaknak csak a 0,0001%-a néz ki elfogadhatóan és nekik is kemény munka.

Így aztán igazságtalan.

(Ismét: nem én gondolom így, csak ezeket olvastam itt az oldalon. :D )

2021. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%

Ki mondott ilyet?


Minden embernek joga van dönteni arról kivel szeretne lenni. Az incelek is döntöttek.


Üdv: egy ember akit inceleznek, mert inkább van egyedül.

2021. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

"egy férfinak lehet elvárása egy kapcsolatban de egy nőnek nem?"


Az egésznek az a gyökere, hogy az incelek hímsoviniszták. Tehát a válasz erre a kérdésre az incelek egyébként nyíltan szinte soha kimondani nem mert, de annál egyértelműbb véleménye szerint egy hatalmas IGEN. Ők ugyanaz a típus, mint amelyik szereplőt a Körhinta című filmben a Szirtes Ádám játszotta. Amikor a Törőcsik Mari által játszott lány nem volt hajlandó vele semmire (kényszerházasságot terveztek, amibe neki nem lett volna beleszólása), és a végén sikerült mégis elérnie a lánynak, hogy azzal jöhessen össze, akit szeret (a történetben ezt a figurát Soós Imre játszotta), akkor a Szirtes Ádám játszotta fickó elment apukához reklamálni. Mire apuka (aki addigra már belenyugodott a lánya döntésébe) valami olyasmit felelt a reklamáló ex-vőjelöltjének, hogy elvárnád, hogy még a nászéjszakán is én toljam alá a saját lányomat? Na, kb. ilyenek az incelek. Ők elvárnák.

2021. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Ez bajnak éppen nem baj. A baj csak akkor van, ha emiatt, hogy valakinek nincs kapcsolata és esetleg panaszkodik is miatta azt rögtön "selejtnek" vagy "hulladéknak" titulálják. A való életben ilyen nem szokott történni (igaz ott általános emberek vannak normális értékrendekkel), egyedül a neten - főleg ezen az oldalon - "gyakori". (Ha-ha, szar szóvicc)
2021. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

6


Még nem láttam a filmet, de egész jó példa hogy hogyan kell elképzelni egy ilyen embert aki csak a férfi mivolta miatt elvárná hogy a nő alá feküdjön...

2021. máj. 27. 15:50
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
3. Nem vagy incel. Az incelek nem képesek ennyi önreflexióra, és értelmes válaszra.
2021. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

#7 Edricus téged például még sosem nevezett itt senki selejtnek mert egyedülálló vagy. És miért? Mert tőled még nem olvastunk olyan szemétségeket hogy mind qrvák vagyunk, szét kéne osztani minket egyenlően mindenki között és akkor lehetne kussolni, húzni a konyhába, este cidázás és akkor végre a helyére kerül minden a világban.

Ne alacsonyítsd le magad azzal hogy velük vállalsz közösséget! Amiket ezeknek írunk nem neked szól.

2021. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!