Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes egy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes egy teljesen ismeretlen lányhoz odamenni?

Figyelt kérdés
Melyik megközelítés lenne a jobb?Ha rögtön az elején elmondom neki, hogy tetszik vagy inkább ha először csak barátkozni próbálnék vele?Nektek eddig melyik jött be jobban?

2021. jún. 27. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

A legjobb szerintem, ha ürüggyel állsz elő. Szia, nem tudod ez merre van e. Pl. nekem hippi csajok tetszenek, általában ők pont hippi ruhákban járnak, én ezzel megyek oda, hogy igazi hippik vagytok e, akkor ti füveztek e, meg mit jelent nektek hippinek lenni. Én alapból deep szöveggel kezdem, de ilyen nyugodt, laza hangnemben.

Volt más csaj, aki feszültebb volt, ő tőle cigit kértem, aztán amíg tekerte, addig beszélgettünk, kérdeztem arról hová tart, elmondtam én merre sétálok. A dinamika a fontos, hogy te vezesd, mert ő valszeg zavarba jön, de adj neki is teret. Ez egy művészet.


Úgy sztem nem jó, ha odaállsz, szia tetszel ismerkedünk?

Ez borzalmas. Ezzel nem tud mit kezdeni, bedobod őt egy nehéz döntésbe, nem tudja ki vagy, mit akarsz, nem így kell. Lazán, szépen elcsevegni, semmi nyomással. Aztán látod rajta h érzi magát veled.

2021. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Feri, te olyan jókat írsz ! Írj még!
2021. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#3: ebben az a jó, hogy milyen kellemes érzés kárörvendeni azon, milyen képet vágna az, akinek ezt mondták?
2021. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Iróniából írtam, mert gyökérség volt a válasza, vicces sem volt. Durva dolgokat projektálsz ki.
2021. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Nos, szerintem ennyi elég :

Szia.

Ne haragudj hogy csak így ismeretlenül idejöttem, de szoktalak látni/láttalak már többször (pl: a megallóban) és nagyon szimpatikus vagy nekem és ha te is úgy gondolod és valamikor lenne időd, találkozhatnánk és beszélgethetnénk.


Kezdésnek ez jó!

2021. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem ma random elhívott fagyizni/kávézni egy srác... életben nem láttam(vagy nem emlékszek rá) nem taktikázott egyáltalán, csak kérdezte beülnék e vele valahova/hogy érek rá...

elmentem vele, aranyos volt, bár igen... nők ilyenkor zavarban vannak, témákkal készülj az elején..

2021. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!