Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy barátkozott meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy barátkozott meg azzal, hogy sose lesz senkije?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nem járok el sehova, gátlásos vagyok, változtatni se tudok rajta az önön hibámból. Párkapcsolatom sose volt, nem is lesz soha.


Hogyan fogadtassam el magammal ezt? M


2021. jún. 28. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Vidd máshová a nyomorodat, a lőtéri kutyát sem érdekli.
2021. jún. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem barátkoztam meg vele, hanem tettem ellene, és most két nőm is van.

De igaza van az elsőnek, ne itt siránkozz ha béna vagy ismerkedni!

2021. jún. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, próbálj picit tenni érte, mindig csak egy kis lépést tegyél, előbb utóbb akkor lesz valaki akit eltudsz fogadni te is.
2021. jún. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálom másra fordítani az időmet. Új hobbikat keresek, meg azért napi 2 doboz sör is segít emészteni a bánatomat.
2021. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pasi vagy?
2021. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2021. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!