Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet azt tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet azt tudni, hogy egy nő komolyan gondolja-e?

Figyelt kérdés

Azt, hogy többet nem akar semmit egy férfitól.


Három lehetőség van.


1. Azt mondja, hogy nem akar semmit, de később aztán ő maga jelentkezik.


2. Azt mondja, hogy nem akar semmit, és sosem jelentkezik.


3. Azt mondja, hogy nem akar már semmit, de nem bánná, ha a pasi felkeresné.


Hogyan lehetne megjósolni a helyes választ, hogy ne fáradozzunk feleslegesen? Mik a nőknek azok a reakciói, ami alapján tudjuk, hogy mit kell tennünk (eltűnnünk, nyitottnak maradni, vagy keresni)?


Köszönöm a válaszokat.


2021. jún. 28. 17:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Megjegyzés:


A kapcsolat megszakítása után állapotokról érdeklődöm. Tehát nem full idegenek egymásnak!

2021. jún. 28. 17:52
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
A nőknél ezt nem lehet tudni, mivel ők maguk sem tudják. Szerintem az a legjobb ha nem keresed, ha mégis akar vmit, akkor majd jelentkezik.
2021. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 harebell ***** válasza:
76%
Ha azt mondja, nem akar semmit, akkor ne keresd. Ha mégis akarna/akart volna valamit, vagy keressen ő, vagy főjön a levében, és tanuljon az esetből.
2021. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Rém egyszerű. Felkeresed és rákérdezel. Mivel már úgy is egyszer megszakadt a kapcsolat, így már nincs mit veszíteni. Vagy vagy alapon.
2021. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez meg olyan dolog, hogy mikor érdemes rákédezni. Holnap azt mondaná, hagyjuk. 2 hét múlva meg lehet ő keresne.
2021. jún. 28. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Mindenképpen keresd és puhatolózz finoman
2021. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
A második eset egyértelmű nem. Az első és a harmadik esetben a nő nem közömbös, de bizonytalan a férfi hozzáállásában vagy a kettejük közti kapcsolatban. Óvatosan rákérdeznék.
2021. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor az a megoldás, hogy nem keresed... ne zaklasd, oppárdon "fáradozz"... aki játszmázott volna, az így járt. Ebből majd megtanulja, hogy a kimondott szavának jelentősége van.
2021. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nemtől független, inkább a személyiségen múlik. Mert vannak, akik még tényleg tartják magukat ahhoz, amit mondanak, meg vannak, akik játszmáznak.

Én úgy vagyok vele, hogy azt veszem, amit kimondott és részemről vége. Utána már ne jöjjön senki hozzám.

2021. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már csak azért is megkérdezném. Ki tudja mi van a háttérben és mire vezet? addig az ember csak spekulál és a sa ját maga gondolatait hiszi a másikénak is. pedig sokszor dehogy. És le tudnád zárni magadban, bárhogy is végződik, mert választ kapnál és nem pörögnél rajta többet. Ha engem vlamai nem hagy nyugodni, mindig rákérdezek, persze normálisan. utána tudom csak elengedni. de volt már jó tapasztalatom is.
2021. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!