Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a férfi komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Vagy csak elvan a kapcsolatban?

30as éveink közepén járunk, egy éve együtt, de még nem költöztünk össze. Problémás picit, más városokban dolgozunk.

Folyamatosan jön ötletekkel, de nem történik semmi. Próbálok türelmes lenni, de azért azt sem szeretném, ha atejtenenek.

Tervez, tényleg, de minden 2 hétben más megoldással jön, ami aztán nem halad tovább.

Ennyi idősen az ember, ha tényleg akar vmit, megoldja nem?

Miért a nőnek kell észrevenni, figyelni, h a férfi szándékai nem eléggé komolyak? És honnan lehet valójában tudni?



2019. jan. 24. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

A pasid tervez,de nem látja rajtad,hogy lelkesednél a gondolataitól.Így havonta kényszerül módosítani azokat.

Te tervezel?Mert abból,amit írtál úgy tűnik,hogy kb.semmit nem csinálsz csak várod a terveket,hogyan,mikor merre,aztán meg feljössz ide panaszkodni.

2019. jan. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy nem lelkesedek?

Elég szar érzés a századik ötletbe is beleélni magam, feleslegesen...

2019. jan. 24. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ehhez hasonlókból"Elég szar érzés a századik ötletbe is beleélni magam, feleslegesen..."

Olvasd vissza amiket írtál.Most is elég sza# beleélni magad.Akkor találj ki Te is esetleg valamit,és akkor nem folyton a másikra kell várni,hogy kitalálja Neked hogyan lehetne jó.

Egy városba akarsz élni vele,összeköltözni?Azért Te is tehetsz lêpéseket,nem egyedül az Ő feladata gondolkodni.

2019. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha felhozok ötletet, nem jó. Pedig eddig mindegyik azzal járt volna, hogy én költözöm másik városba.

Túl követelőző sem szeretnék lenni, ő van abban a helyzetben, hogy ingatlant tud venni.

2019. jan. 24. 09:07
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Hát, én is hasonló helyzetben vagyok. 30as éveimben, relatíve friss párkapcsolatban, és én vagyok abban a helyzetben, hogy ingatlant tudnék venni.

Mi is külön városokban dolgozunk, és volt egy pár hónapos időszakom, amikor 20 ötletem volt, hogy mit kellene, de egyikben sem éreztem magam 100%osnak.

Most ott vagyunk, hogy közös albérletbe költöztünk, a pénz megvan, nyugalomra intettem magam, és várok.


Nálam pl. az volt a gond, hogy magam sem tudom még azt sem, hogy inkább lakás, vagy ház. Kell a kert? Vagy kényelmesebb anélkül? De, kellene. De mennyi dolog van vele... A város, ahol lakunk, állati drága, bérlet és vétel szempontjából is. Amit meg tudnék venni KP-ra, az vidék, falu, és felújításra szorul, amit személy szerint én imádok, mert így a saját ízlésemre lenne formálva. A párom még az ötlettől is rosszul van.

A városban örülök, ha az önerőre elég lenne a megtakarított pénzem, és valószínű az egy max. 40 nmes garzonra lenne elég így is..... Szóval nem egyszerű.

a párom kb ugy lehet, mint te, hogy nagyon nem akar beleszólni, hiszen az enyém a pénz, de nekem könnyebb lett volna, ha konkrétan besegít a döntésbe, mert így csak hümmögött, és meg úgy voltam, hogy most vegyem meg a házat vidéken? de utálja.. De ha meg egy év múlva már együtt sem leszünk, mi lesz a lakással? Nem akarok hosszútávon egy garzonban lakni, de akkor nem lesz pénzem változtatni, ha ebbe belevágok.. .stb. a faluba meg kényszerítsem bele, csak mert nálam a pénz?

Szóval most albi van, aztán mondjuk 1 év múlva már jobban látom, mi lenne a jó.


Nem hinném, hogy ez azt jelentené nálatok is, hogy a párod komolyan gondolja, vagy nem,inkább hogy nem tudja, mi lenne jó. Én is agyaltam ezerrel, szinte naponta más jutott eszembe, vagy vesd bele magad Te is a tervezésbe, vagy költözzetek össze, ott úgyis sok minden kiderül.

Igazából a tatár gondolom titeket sem hajt, de én pl. úgy gondolom,hogy inkább ülök még egy picit a pénzemen, minthogy beleugorjak valamibe, amit nem akarok szívből, csak muszájból tenném, viszont megfosztanám magam a lehetőségtől, hogy ha itt az ideje, akkor azt vegyem meg, amibe beleszerettem.

Ez azért elég nagy lépés és hosszútávú hatásai vannak, és ha ő jön az ötletekkel, de rajtad nem látja hogy magadénak érzed, akkor elbizonytalanodik, én legalábbis így voltam.

Szerintem ne mérgezd magad ilyen gondolatokkal, hogy komoly-e vagy nem, vagy mi, majd minden eljön ha itt lesz az ideje. :)

2019. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ez egy igazán hasznos válasz volt!

Ha aggódom, majd eloveszem és elolvasom! :)

2019. jan. 24. 10:31
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Az életkorotok NEM számít. Nem kell azonnal összebútorozni. Nem értem miért akarod ezt erőltetni, az összeköltözésnek semmi köze nincs ahhoz, hogy mennyire gondolja komolyan veled. Teljesen fölöslegesen generálsz problémákat. Majd ha témnyleg megismeritek egymást komolyabban akkor lehet összebútorozni. Főleg hogyha a körülmények abszolút nem adottak, mert fel kéne adnia a munkáját valamelyikőtöknek. Hagyd egy kicsit lógva szegényt, bőven ráértek ezzel.
2019. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért a nőnek kell észrevenni és figyelni ha a férfi szándékai nem elég komolyak?

Talán.. Mert a nő akar vele összejönni?

Onnan lehet tudni hogy látod hogy reálisan gondolkodik, nem csak hablatyol. Bár nem hiszem hogy ezt meg tudnád állapítani.

2019. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!