Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfi 7 éves kislánytó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfi 7 éves kislánytól miért kérdezi meg, hogy járhat e a kislány anyukájával?

Figyelt kérdés

A pasi az anyukával randizgat és visszahallottuk a kislánytól, hogy megkérdezte tőle, hogy zavarná e őt ha ezentúl gyakrabban találkoznának az anyukájával, hogy mi erről a véleménye.


Könyörgöm, 7 éves. Ezt meg kell beszélni vele??? Mit ért szegény ebből?

Nekem fura. Ha randizok egy nővel, majd ő megbeszéli a gyerekeivel hogy ezentúl én is a képben vagyok.


Ti ezt hogy látjátok?



2021. jún. 29. 11:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy kedves gesztus. Azért akármennyire nem csak pótapát keres egy gyerekes nő, azért normális esetben fontos a nőnek az, hogy a gyerekének mennyire szimpatikus az új pasi, mert mégiscsak együtt kell vele élni később.
2021. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Jajj csak nem az új nőhöz van szerencsénk?

Szerintem nagyon cuki, hogy így megkérdezte. A 7 éves gyerek nem hülye basszus, hogyne tudná már, hogy miről van szó. Nyilván nem a gyerek dönt, de ez egy gesztus felé, hogy nem akarják őt kizárni.

Ne kavard a szart!

2021. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Kedves dolog volt, ha ő lesz a nevelőapja akkor ez egy jó mód arra hogy megtörje a jeget és a kislányt állítsa be főnöknek.


Te pedig egy negatív %$#@ vagy.

2021. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
7 éves lesz a gyerekem, szerintem jófej a pasi és bizony egy gesztus a gyerek felé is.
2021. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
És mi van, ha azt mondja a kislány, hogy zavarja és nem szeretné?
2021. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves gesztus a férfitól, így a kislány úgy érezheti számít a véleménye és be van vonva a döntésbe. Amennyiben nem a válasz, meg lehet beszélni mi a baj, hogyan lehet megoldani. Komoly kapcsolat ugy működhet, ha a kapcsolatban lévő egyének jól érzik magukat, így a kislány is hatással van.
2021. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Így a kislány és az új pasi kapcsolata eleve jól indul, szerintem okés és aranyos gesztus volt.
2021. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

"Könyörgöm, 7 éves."

Igen. 7 éves, és nem másfél. Nagy különbség!


"Ezt meg kell beszélni vele???"

Nyilván nem kötelezi rá senki és semmi, de igen, meg lehet vele beszélni.


"Mit ért szegény ebből?"

Mondjuk azt, hogy ő lesz onnantól az "új apukája"?

2021. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is aranyos gesztus!!! :)
2021. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk azt erti meg a gyerek, hogy VAN SAJAT AKARATA, es lehet velemenye olyan kerdesekben, amelyek az o eleteben is valtozasokat hozhatnak. Konyorgom, ne nyomd el szegeny gyereket ilyen kis korban!!!
2021. jún. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!