Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lányokat kérdeznék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányokat kérdeznék, akik "áttértek a sötét oldalra" a férfiakkal folytatott kapcsolataikban: Megbántátok? Vagy azt, hogy nem korábban tettétek?

Figyelt kérdés

Akinek nem világos a kérdés: Szende jókislányból társadalmilag elítélt, ribizlinek kikiáltott életre váltott, ezt értem az áttérés alatt.

Ilyen döntés előtt állok. Jól csináltam a rendeskedést, de nem vagyok boldog ettől. Ha most meglépem, amin gondolkozom, akkor utálni fognak, (nem mintha eddig szerettek volna, vagy legalább megbecsültek volna) de vajon boldogabb leszek e?

Tudom, hogy ködös a kérdés, szándékosan nem akarok túl sok részletet írni. Aki akarja érteni, az érti.



2021. febr. 18. 16:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Nemkell senkinek tudnia rola, csak legyél Budapesti :P
2021. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Oh én megtettem ezt... Hát, a nők nem fognak szeretni. 😁
2021. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Erre számítok. De hogy értékeled, jó döntés volt?
2021. febr. 18. 17:17
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz pontosan tenni? Mert erre több lehetőség is van.
2021. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szakítani a férfiaknak megfeleléssel a semmiért és élvezni az életet.
2021. febr. 18. 17:22
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez már nem most volt ám... :) de akkor jó ötletnek tűnt, egy ideig jó is volt... Próbáld ki!
2021. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Csináld! Volt már, hogy nálam is betelt az a pohár...
2021. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én is erre hajlok szívesebben :) de az eszem szerint megbánnám.

De az is igaz, hogy ha így folytatom, akkor teljesen belesavanyodok az életembe olyan szabályok miatt, amiket mások találtak ki.

2021. febr. 18. 17:31
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Én is mindig jó voltam, vonz hogy valamennyire legyek rossz is. Szerintem próbáld meg, aztán majd meglátod, hogy tetszik-e! Ez nem egy visszavonhatatlan dolog, hogy csak jó és rossz létezik és elkárhozol, ha szeretnél a másik oldalon is lenni. :) De igen.. lehet, hogy nem mindenkinek fog tetszeni, ez van. :d
2021. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz tobb pasit tartani es kikotsz egynél akkor nem vagy rá alkalmas.

Ehhez külön meg kell érni..

2021. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!