Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék vonzódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vonzódni a csúnya lányokhoz?

Figyelt kérdés

Csúnya fiúként a csúnya lányoknál lenne csak esélyem, próbálkozott is nálam több ilyen lány, de képtelen vagyok vonzódni hozzájuk, még csókolózni sem bírok velük, a szexről meg ne is beszéljünk.:/

Viszont látok fiúkat hasonló kinézetű lányokkal, ők hogyan érik el hogy vonzódjanak hozzájuk főleg ha személyiségre is furák ezek a lányok?


2021. jún. 29. 17:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Próbáld meg megismerni valamelyiket. Hátha utána nem látod már csúnyának...
2021. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

én szívesen ismerkednék hasonló lányokkal de nálam senki nem próbálkozott én is csak párszor de nem jött össze. annyi hogy én még mackós is vagyok.

ezért gondolkodom a prostizásban.

2021. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos hogy tetszenének neked ezek a lányok. Az összes férfi ismerősöm kinevetett mikor meglátta hogy kik próbálkoztak nálam.
2021. jún. 29. 18:57
 14/19 A kérdező kommentje:
A mackós alkat pedig előnyösebb mint a vékony.
2021. jún. 29. 18:58
 15/19 anonim ***** válasza:
12 vagyok tudnál fotót linkelni (gondolom róluk nincsen de hasonlóról talán)? szerintem bejönnének ha kedvesek és nem egy adonisz kell nekik.
2021. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Az egyik lány kb így nézett ki:

[link]

2021. jún. 30. 19:01
 17/19 anonim ***** válasza:
12%

nekem ő bejönne sőt szívesen randiznák vele.

ő már nálad a nagyon ronda kategória?

ha igen akkor nekem nem tudom hol kezdődne.

2021. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Eléggé ki lehetsz éhezve!
2021. jún. 30. 19:17
 19/19 anonim ***** válasza:
87%

#16


Fú, ez valóban szörnyű, engem is ilyenek szoktak néha jobbrahúzni társkeresőkön, ha meg tényleg csak ilyen lányokkal van esélyem összejönni, inkább maradok egyedül, nem akarok olyannal együttélni, akihez semennyire sem vonzódom.


21F

2021. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!