Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék vonzódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vonzódni a csúnya lányokhoz?

Figyelt kérdés

Csúnya fiúként a csúnya lányoknál lenne csak esélyem, próbálkozott is nálam több ilyen lány, de képtelen vagyok vonzódni hozzájuk, még csókolózni sem bírok velük, a szexről meg ne is beszéljünk.:/

Viszont látok fiúkat hasonló kinézetű lányokkal, ők hogyan érik el hogy vonzódjanak hozzájuk főleg ha személyiségre is furák ezek a lányok?


2021. jún. 29. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Úgy, hogy az ő személyiségük össze illik, ezért vonzzák egymást.
2021. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Az alkohol segít.
2021. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Sehogy. Csúnya férfi meg nincsen, csak lusta. Gyúrd ki magad, szerezz önbizalmat, válj határozottá, és tied a világ!


Havi 50 ezret kell csak ráköltened, meg el kell menni abba a nyamvadt terembe, nameg valami egészségesebb étrendre kell váltanod, és kész. A többi csak kommunikációs gyakorlás.

2021. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3%
Hát én is ebben a cipőben járok de én se akarom elfogadni,hogy nekem is csak a maradék jut ! Én inkább fizetek a szexért és akkor az jó csaj mint,hogy kényszerből belemenjek ilyenbe!
2021. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Na ez azért esküszöm szégyen...

Maradj inkább egyedül, ha ennyire nem megy, mert ennyire felszínesként főleg nem fog összejönni semmi, számodra ideálisnak vélt lány pedig főleg nem.

Nem kéne arról álmodozni, amit nem kaphatsz meg, már ha érted mire célzok.

Az ilyen emberekből lesz még 35 évesen is egyedülálló fiú (direkt nem férfit írtam), akinek sose jött össze semmilyen barátnő.

2021. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Mi lenne, ha átlagos lányokban gondolkoznál?
2021. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#5

Nézd, nem tudok mit tenni ez ellen. Nem vágyakozok én senkire, de hiába próbálkozik be nálam egy nő, ha a vonzalom legkisebb szikráját sem érzem iránta, akkor nem fogok vele összejönni. Nem tudom befolyásolni hogy kihez vonzódok és kihez nem.

2021. jún. 29. 17:35
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Átlagos is elérhetetlen az igények ott is akkorák mint a jó nőknél!
2021. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi számít neked csúnya lánynak? Hogy nézel ki?
2021. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom megfogalmazni hogy mi számít csunyának...egyszerűen olyanok az arcvonásai, a testalkata, az öltözködése, a személyisége, stb. hogy nem tudok vonzódni hozzá. De nem tudom azt mondani hogy pl a rövid hajú vagy a túlsúlyos nők nem jönnek be, mert nem ezen múlik.

Engem a nők többsége átlagosnak vagy csúnyának tart (tizes skálán 4-6 pont között), az arcom elég gáz, nem túl férfias, testalkatom magas (190 cm) és vékony (bár szoktam sportolni szóval a vállaim szélesek).

2021. jún. 29. 17:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!