Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogyan reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan reagálnátok ha a barátotokról kiderülne hogy tisztasági betétet használ? Az alsónadrág "foltok" elkerülésére? Nagyon férfiatlan lenne?

Figyelt kérdés

szóval van egy enyhe tisztaságmániám, nem olyan vészes, de ha foltos lesz a gatyám, egy egész kicsi csepp is akár, attól mindig olyan rossz érzésem van, mintha koszos lennék.


régebben naponta többször cseréltem az alsónadrágomat, aztán egyszer kipróbáltam a tisztasági betétet és teljesen rászoktam, napi rutinná vált.. mivel férfi típust csak gyógyszertárban lehet kapni, meg régebben azt sokkal kínosabbnak éreztem megvenni, így sokszor csak nőit használok.


viszont a barátnőmmel kezdenek komolyra fordulni a dolgok, és eddig eléggé titkoltam de örökké úgyse tudom, előbb utóbb kiderül. vagy le kell szoknom erről a hülye szokásomról, de akkor meg visszajön a régi hülye "koszos" érzés amit nem szeretek.

szerintetek mit csináljak?


2021. jún. 30. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szokj le róla.
2021. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem para. Ha amúgy egészséges vagy és nem valami probléma elkendőzésére használod, csak így komfortosabban érzed magad engem nem zavarna. Lehet néznék egyet rajta, mert ilyenről még nem hallottam, de ennyi. Azért első együttléthez ne rakj be ilyet, legyen elég a tiszta alsó annyit tanácsolnék.
2021. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Menj el pszichológushoz, mert az ilyen mértékú tisztaságmánia nem normális dolog. Kérdésedre válaszolva: igen, zavarna. A tisztaságmániáddal együtt.
2021. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem se normális ez. Nekem biztos nem tetszene, ez túlzás nagyon.
2021. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Túlzásnak tartom, de ezerszer inkább egy tisztaság és rendmániás, mint egy koszfészek, igénytelen. Szemet húnynék felette, esetleg néha cikiznélek vele, de igazából elfogadnám :)
2021. jún. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
En szerintem ga a csaj ezert kidob, akkor jo hilye. Nem veletlenul hordanak a nok is tisztadagi betetet. Mi is utaljuk az atnedvesedett, nyalkas fehernemut. Teljesen jogos ha egy ferfi ugyanezt erzi. Egy tiszta illatos ferfival barhol barmikor jo szexelni mint egy bebudosodott trutyus gatyBan jarovsl. Ugye nedves toalett papirt es intim dezodort is hasznalsz?
2021. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem eddig egyetlen férfival volt csak dolgom, így nézd el a tapasztalatlanságom, de mi csöpög?
2021. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Nőként sem használok tisztasági betétet. Minimális folyadék lesz a fehérneműn nap végére. Azt meg kimossa a mosógép. Nekem ez too much lenne részedről.
2021. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Kisdolognál megtörlöd wcpapirral a carkad végét.


Nagydologhoz van lehúzható nedves törlőkendő vagx beraksz egy darab wcpapirt az alsódba.

2021. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én nőként sem szeretem, szerintem sokkal jobb nélküle, ha épp nem muszáj használni, ugyanis sokkal jobban szellőzik anélkül ott lent. Engem zavar ha be kell tennem.
2021. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!