Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a titka a szép barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka a szép barátnő szerzésnek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 11:36
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

17-23 éves korosztály ami nagyon tetszik.

A szép fiatal arc amit nagyon szeretek.


Férfira használva viszont nagyon furcsa a szép. Az mit jelent gyakorlatilag és hogy lehet elérni?


Jó anyaginak mi számit?

2021. júl. 1. 12:19
 12/28 anonim ***** válasza:
23%
A válasz ott van egy 1976-os ABBA dal címében.
2021. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
66%

Jó külső nélkül azért nem egyszerű, mert ahogyan a férfiak is a csinos nők után fordulnak meg, úgy a nők is a jóképű férfiakra figyelnek föl egyből, hogy huu, de jó pasi.

A genetikai adottságokon kívül azért sokat lehet tenni is ezért a címkéért. Pl. edzeni bárki tud, és ha innen nézzük, akkor ha egy izmos srácnak bombázó barátnője van, akkor ő is nagyon sokat tett érte, úgymond meg volt az "ára".

Az öltözködés sem olyan nagy dolog, ha meg valakinek nincs semmi ötlete, rá kell keresni a lányok által szexinek tartott színészekre, sorozatbeli karakterekre, hogy ők mit viselnek, milyen a hajuk, stb.

2021. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
81%
#11: hadd találjam ki, te meg 40 vagy... Barátnőt abból a korosztályból nem fogsz találni, maximum fizetőset.
2021. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
30 vagyok.
2021. júl. 1. 13:35
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

És 17-23 éves lányt szeretnél. Oh, anyám.

Méghogy nem felszínes...

2021. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem valami kivételesen érett lányról van szó, a 18-20 évesek nagyon gyerekek még, viselkedésre és gondolkodásra is. Még csak ekkor kezd kialakulni igazán a személyiségük, családban a 90%-uk abszolút nem gondolkodik még, arról nem beszélve, hogy aki már rendesen dolgozik, azzal sokszor nem is kompatibilisek. Őket zavarja, ha a pasi keveset ér rá, ha fáradt, fordítva meg zavaró lehet, ha a lány pl. egész nap ráér írogatni. Egy buliban is furcsa lenne szerintem. Nem öreg nyilván egy 30 éves sem, de azért egy szalagavatós társaságba nem illik bele már szerintem.
2021. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon egyszerű, keress egy nőt és lásd meg benne a szépet. Máris van egy szép barátnőd...
2021. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Nézz ki úgy, mint én.
2021. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%
Elso pasim is ilyen vot, 18 eves voltam, o 28. Mikor dobtam 20 evesen, sertodotten ram irt hogy probaljam meg magam visszavaraZsolni szep csajja mert mar megoregedtem.
2021. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!