Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a titka a szép barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka a szép barátnő szerzésnek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 11:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%
Jajj az itteni nyomorultak is már egy 30 éves nőt is "grannyznek".
2021. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

20-as

Egy 20 éves nem öreg,ez csak vagdalkozás volt a részéről hogy az egóját védje.


21-es

Egy 30-as éves nő nem öreg egyáltalán,csak jobban bejönnek a fiatalabb lányok szebbnek találom őket,nem tudom miért de jobban vonzanak külsőre.

2021. júl. 1. 17:55
 23/28 anonim ***** válasza:
77%
Max 23 eves korog tud egy csaj kinezni tininek, utana noiesedik, utana asszonyosodik. Ndked csak a tini kulseju kell, ezt hivjak efebofilianak. O is megoregszik am.
2021. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Utolsó ez milyen érvelés?

60 éves asszonyt is mondhatnál hogy mi ha nekem nem kell akkor biztos gyülölök minden nőt mert egyszer egy fiatal lányból is öreg lesz.

Azért ne keverjük a dolgot,ha később mellettem idősebb lesz nem fog zavarni,ha velem töltött pár évet,én sem leszek szebb csak öregebb

2021. júl. 1. 18:56
 25/28 anonim ***** válasza:
4%
Nénikédet kocogtasd meg ő segíteni fog apukám. 😘
2021. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
7-es. Jajjj de nagy a szád! Fogadj rám hogy incel vagyok és te vagy az idősebb, mondjuk a gyereked életére(már ha van)! Hajrá, mutasd meg hogy húzol lapot 19-re! :D
2021. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
41%

#26 nem veszem fel ezt a cigánytempót, ha nem gond. Már gyereket is a szádra veszel, te szemétláda.

Nem érdekel ki vagy és hány éves vagy. Pont elég az amit tudni lehet rólad a megnyilvánulásaid alapján, sőt sok is. Nekem teljesen mindegy hogy 25 vagy 45 évesen vergődsz hogy nem kellesz senkinek. Változni ez úgysem fog.

2021. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

27.


Most úgy leoltottál, hogy jár érte a fagyi! Rendes vagyok, bónuszként adom a nyalókát is! 🍦🍭

2021. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!