Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem undorodnak maguktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem undorodnak maguktól, az állandóan csak maszturbálók?

Figyelt kérdés
A férfiak még csak hagyján, de amikor egy nő állandóan maszturbál és azután ordítva fikázza a férfiakat, na az undorító. A középkorban senki sem maszturbált, persze azért mert a vallás bűnnek mondta. Illetve a férfiak nem maszturbáltak emiatt, a nőknek meg eszébe sem jutott ilyesmi. Ehhez Amerika kellett.
2010. aug. 26. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
100%
te éltél a középkorban??Jól tarthatod magad...ott is ugyanígy csinálták, persze a technika nem volt ilyen fejlett...csak ők dugiban, ennyi
2010. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
100%
:D Szerintem ez csak akkor gáz, ha valaki nem kezeli magánügyként, amúgy meg nem árt vele senkinek, nem értem, hogy ez miért akkora probléma.:D
2010. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
82%
Te nem vagy ész, bejelentettelek a moderátoroknak csak szólok. Hány éves, vagy 200??? Miért kéne undorodnom magamtól csak mert maszturbálok? Képzeld nő vagyok, és nincsen párkapcsolatom, akárkivel nem feküdnék össze, de egészséges vágyaim vannak! Nem tudom mi lenne ebben az undoritó. Golyószóróval kéne szaporitani a fajtádat. Meg mi az, hogy ehhez amerika kellett? Ezt szexuális ösztönnek hívják te szerencsétlen, még az ovodás gyerekekben is ott van.
2010. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
Azért mert undorító. Meg azért, mert a maszturbálás szinte mindig, szó szerint kielégítő eredménnyel és pont emiatt a tényleges párkapcsolatban problémás a dolog. Ez is az egyik oka a sok válásnak, hogy képzelt szeretők csodateljesítményével kell versenyezni.
2010. aug. 26. 18:52
 5/78 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy a középkorban nem maszturbáltak?
2010. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
100%
18:52 Hogy kérdezhetsz ilyet...ő ott volt akkor, és ezért tudja...
2010. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
100%
Ha gusztustalannak tartod, ne maszturbálj. És ne szóld le azokat, akik a te véleményed ellenére megteszik.
2010. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
100%
Jézusanyàm....neked jo messzire gurulhatott a gyogyszered...
2010. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld,nem csak a középkorban,már az ókorban,sőt az őskorban is maszturbáltak az őseink,csak akkor még nem tudták,hogy mi az,csak jó érzés volt:)
2010. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
Hát Te nem vagy 100as, az biztos. Nem tagadom, hogy szoktam maszturbálni 16 évesen. Más is csinálja. Ez nem bűn. És nemhiszem, hogy "akkoriban" nem nyúlt volna magához senki, legalább 3 ember biztos megtette! 12 évesen még Én is azt mondtam, hogy "hú de undorító, Én sosem fogok maszturbálni". Ebből gondolom, hogy nem vagy még több 16nál:)
2010. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!