Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha undorodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha undorodnak tőlem a csajok?

Figyelt kérdés
Mindig megfürdök és tiszta ruhát veszek fel, de állítólag nagyon ronda vagyok, de ezen nem tudok változtatni, mit tegyek?
2011. szept. 22. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Olyan nincsen, küldj képet és megmondom az igazat.


Nekem is ezt akarták bemesélni az irigykedő osztálytársaim és én meg el is hittem, azóta már tudom, hogy nem vagyok ronda. De még mindig elég kicsi az önbecsülésem.



21/F

2011. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyúrj! Ha izmos leszel (eléggé nagyon) akkor nézhetsz ki akárhogy küllemileg az izmosság azért mégis vonzó és az mindent megold!
2011. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy undorodnak tőled?
2011. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A fürdés és a tiszta ruha alap dolog. Ezen felül viszont megválogathatod, hogy milyen ruha van rajtad. Hordj az alkatodnak megfelelő ruhákat.

Kezdj el sportolni, építs fel magadnak egy aktív életet. Próbálj valami nem mindennapi hobbit keresni magadnak. Az így elért sikerek majd megmutatkoznak az önbizalmadon is, ami a kulcs. Hidd el a lányok a magabiztos és vonzzó személyiséggel rendelkező férfiakat szeretik.

Ezek mellett olvass pozitív irodalmat, művelődj, fejleszdd magad! Esetleg járj el motivációs konferenciákra, szemináriumokra.

Tanulj illemet, testbeszédet, tanulj meg szépen beszélni. Ezernyi lehetőséged van, le sem tudom írni mindet.


18/F

2011. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ronda fiú nincs! Csak olyan aki elhanyagolja magát, vagy nem ért magához. Egy jó hajjal, ruhával, egy kis sporttal egy ronda fiúból is lehet minimum átlagosat csinálni.

Azért annál kicsit többet adj magadra, hogy megfürdesz, meg tiszta ruhát veszel fel. Ez az alap :P:P

18/F

2011. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
küldj képet.....!!!!!!!!!
2011. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mutass képet
2011. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 krvua ***** válasza:
változz nővé.
2011. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Figyelj. 2 dolog miatt lehetsz ronda a közvélemény szerint. Ha igénytelen vagy, büdös vagy bénán nézel ki különösen ( pl frizura)

vagy ha messziről sugárzik rólad az önbizalomhiány, amit a nem nem barátaid, se nem haverjaid késztetnek beléd.

2011. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pénzzel tudod kompenzálni a külsődet, mással nem.
2011. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!