Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire szoktátok azt mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire szoktátok azt mondani, hogy pótanyát keres valaki? Ilyenkor milyen tulajdonságokat keres egy férfi a nőben?

Figyelt kérdés
Én egy gondoskodó nőt keresek magam mellé, aki mellett boldogabb, teljesebb és motiváltabb lehetek. Ez pótanya kategória?
2021. júl. 4. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább az az anyapótlék aki teljes mértékben visszaadja az anyaképet a gyereknek minden téren.
2021. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra, akinek a párja csomagolja az ebédet a melóba, a párja mossa az alsógatyáit, a nője babusgatja és bábáskodik felette, megmondja mikor érjen haza, leadja a fizuját az asszonynak otthon és zsebpénzt kap, mint valami tinédzser. Ilyenek.
2021. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Amit leírtál, az ennyiből nem tűnik betegesnek egyáltalán. Szerintem normális "elvárás", hogy gondoskodó nőt szeretnél, én is nőként egy gondoskodó férfit szeretnék magam mellé.


A pótanyakeresés az már az életképtelen komplexusos kategória, amikor a pasi felnőttként is gyerekes marad, nem hoz döntéseket, nem vállal felelősséget, nem tud megoldani egyedül feladatokat stb.

2021. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, és én is gondoskodó férfit keresek, nem hiszem, hogy ez anyapótlás.
2021. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz gondoskodás alatt.

Nekem a pótanyuka keresés abban merül ki, hogy olyan nőt keresel, aki

főz,mos,takarít,tereget,vasal,még a ruháid is behajtja a szekrénybe.

Szóval csináljon meg mindent, amit egy mintaanya megcsinál. (Meg legyen hozzá szex,mert azért mégis csak párkapcsolatról van szó.)

2021. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!