Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok olyan női belső tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan női belső tulajdonságot mondani aminél hasonló módon egyedül marad a nő mint egy incel vagy lúzer férfi?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Külsőtől függ. Ha jó alakja van, és nem csúnya az arca, akkor sok lúzer férfi bármilyen rossz belsőt el fog viselni, amíg van szex.

Egy kedves arcú, duci lány sok esetben akkor is egyedül marad, ha a belső kimagasló.

2018. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Tudok.
2018. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

-ultra feminista,lekezelő a férfiakkal

-mindenkit elgázoló szinten törtető

-nagyon rátelepedős, írányítás mániás

-a végtelenségig karrierista

-agresszív


Na, ha férfi lennék, nem kéne olyan nő, akinek csak egy meg van ezek közül.

2018. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Az "egyedül marad", azt jelenti, hogy párkapcsolatot nem talál, vagy azt, hogy dugni sem dugná meg senki? utóbbiból nincs ilyen, mert olyan szexmániás pasas mindig lesz, aki kb. mindent megdugna, ami nőnemű és mozog.


Előbbi eset létezik. Ha mellé nem szép a nő, akkor ilyen a hisztisség, férfiasság, igénytelenség (kiv. ha hasonlón igénytelen párt keres magának... gyanítom, a tipikus lúzer pasik közül is lenne sok, akinek lenn esélye, ha nemcsak a nála 3 kategóriával jobb nőket hajtaná).

2018. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

3

A legtöbb ultra feminista nônek van férje/párja :)

2018. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
#1 én vagyok rá az élő példa hogy nem így van. Nekem nem minden a külső. Most bizonyára linkelgetni fogsz valami 2-3 mázsás Tank Arankát, hogy azokkal biztos nem jönnék össze még ha jó is lenne a személyisége...
2018. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

#3-assal egyetértek, az ilyen mindennapokat megnehezítő tulajdonságoktól hosszútávon menekülnek a férfiak.


#1: "Egy kedves arcú, duci lány sok esetben akkor is egyedül marad, ha a belső kimagasló."

Ez egyszerűen nem igaz. A kedves arcú, duci lányok közül páran azért szoktak egyedül maradni, mert semmilyen teret nem adnak maguknak az ismerkedéshez vagy elszálltak az igényeik. Nézz körül instán... Tele van kedves arcú, duci lányokkal, akiknek van párjuk.

2018. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Nincs ilyen! Sok esteben még egy bálna nő is lap pasit! De ha pasin van 5 kg plusz mikor van valami komoly gondja az életben és 80 kg. Már kezdik hogy kövér - nagy mackó. Holott az még nem is számottevő túlsúly.
2018. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Macskamániás.

Ez számomra kizáró ok, legyen akár a világ legszebb nője külsőleg és legnormálisabb belsőleg.

2018. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nagyon visszahúzódó vagyok, nehezen nyílok meg, a 2-3 barátomon és a családomon kívül senkivel nem beszélek. Önbizalomhiányos vagyok, ha valaki közeledni próbál felém, akkor igyekszem minimalizálni vele a kommunikációt és a lehetőségeket a találkozásra, ha nem veszi a lapot, akkor pedig elutasítom. Csúnyábbnak, rosszabbnak látom magam mindenki másnál, ezért inkább nem is ismerkedek, hogy senkinek ne kelljen pazarolnia rám az idejét, mikor jobbat is találhat. Direkt nem járok olyan helyekre, ahová kimondottan azért szokás menni, hogy ismerkedjen, beszélgessen az ember. Egy tipikus "lúzer" vagyok, szeretek tanulni, olvasni, nem öltözködöm divatosan (úgy öltözködöm, ahogy nekem tetszik, ami nem feltétlenül egyezik azzal, ami a férfiaknak tetszik), nem sokat sminkelek, a hobbijaimmal elvagyok magamban. Na, én ezeket olyan tulajdonságoknak mondanám, ami miatt biztosan egyedül maradok, de azért incel nem leszek :D
2018. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!