Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve vagyunk szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bakos Barbara Auréli kérdése:

3 éve vagyunk szerelmesek egymásba és mégsem vagyunk együtt. Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok!16 éves vagyok és akibe már 3 éve vagyok szerelmes az édesanyám mostani párjának az unokaöccse.Tavaly nyáron nálunk aludt családi okokból és anyu mondta,hogy aludjon mellettem.Semmi komolyabb nem volt,csak kéz a kézben aludtunk.Majd másnap este amikor a szüleim nem voltak itthon csókolóztunk, kb 20 percet,amit ő kezdeményezett.Idén júliusba lefeküdtünk, és múlthét hétvégn megkérdeztem tőle,hogy most mi lesz.Ő a távolságra fogta-80 km-és közölte velem,hogyha sokat kereső munkálya lesz-mert már 19 éves-akkor csak mi ketten elmegyünk innen örökre és magához fog láncolni.De vajon mikor jön el az az idő?Segitsetek légyszi,mert nagyon szeretem, de nem akarom elfelejteni.Ő viszont nem hajlandó saját magának bevallani,hogy mit érez irántam.Miként tegyek? :S Előre is köszönöm, Barka :)
2010. aug. 26. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ha sokat kereső munkája, szóval soha =P
2010. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem latok ra sok eselyt,hogy ebbol meg vmi normalis kapcsolat fele is kialakulhat. valoszinuleg meg 1x, 2x kihasznalja azt,hogy kellene neked es lefekszik veled d tobbre lehetoseget en nem igen latok sajnos...
2010. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval. Sajnos tisztán és világosan látszik az, amit te most nem tudsz/nem akarsz észrevenni. Csak arra kellesz/kellettél neki. Ha komoly érzelmekről van szó, akkor a távolság nem akadály, ezt jegyezd meg.
2010. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"közölte velem,hogyha sokat kereső munkálya lesz-mert már 19 éves-akkor csak mi ketten elmegyünk innen örökre és magához fog láncolni"

Ne haragudj, de szerintem ez annyira gyenge, gyermeteg szöveg, különösen egy ennyi idős sráctól! Szerintem felejtsd el, mert csak kihasznált!

2010. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!