Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már úgy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már úgy szakítás után hogy az az idő míg együtt voltatok, kiesett az életetekből? Hogy nincs már értelme semminek, soha nem lesztek újra szerelmesek, összedőltek a reményeitek? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit lehet ellene tenni mert én is így vagyok ezzel.egyszerűen esélytelennek találom hogy találjak egy másik lányt mert akármit csinálok le se sz*rnak.csak Ő volt az egyedüli aki talán szeretett.
2010. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez a szakítás utáni állapot. Mit lehet tenni? Szerintem nagyon sokmindent nem! :( Egy idő után túlleszel rajta. Talán barátok, barátnők, különböző szórakozások, egy jó könyv/film, saját magad "kényeztetése". Beszélj sokat nyugodtan a legjobb barátaidnak, az segítheti a túllépést.
2010. nov. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Futurare ***** válasza:
Kérdezd meg a volt barátnőm... ő egyik napról a másikra tud váltani.
2010. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2hónapja lett vége a 6 éves kapcsolatomnak.

most jöhettek volna a gyerekek,de hát erre még várnom kell úgy látom.

hát jelenleg úgy érzem,sosem fogok mást szeretni...


24/L

2010. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és fogalmam sincs mit tegyek
2010. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!