Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál együtt lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál együtt lenni egy tanulatlan emberrel?

Figyelt kérdés

Megismertem barátok által egy nagyon aranyos, kedves, humoros, csinos lányt, akinek egyébként teljesen normális munkája van, de az egyik randin megemlítette, hogy 8 általánosa van. Nem akartam nagyon bele menni, hogy ennek mi az oka, mert úgy láttam nem szivesen beszélne erről. Nekem így is nagyon tetszik, én sem vagyok egy atomfizikus, sima érettségim, szakmám van, de valahol motoszkál bennem a gondolat, hogy miért nem szerzett legalább egy szakmát. Más részről meg becsülendő, hogy talpraesett és megállja végzettség nélkül is a helyét a világban.

Ti mit szólnátok, ha egy szimpatikus emberről kiderülne, hogy nincs semmilyen iskolája?


2021. júl. 7. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én lelki dolgok miatt nem tudtam elvégezni a gimnáziumot évekig (ebben az évben végeztem el), mégis senki sem hitte el, hogy nekem nincs semmi papírom.. Biztos jó oka van rá, ráadásul dolgozik és nem naplopó. Én adnék neki esélyt.
2021. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy tanulatlan, de kedves nővel, mint egy agyoniskolázott, nagyképű, hepciás, okoskodó, " megmondom a tutit, mindenkit kiosztok" típusúval. Utóbbitól mindenkit mentsen meg a sors!
2021. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Iskolázatlannal igen,butával,tájékozatlannal nem.
2021. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Par eve találkoztam egy sraccal, aki talan nem is érettsegizett le. Iszonyuan jolelku, kedves, aranyos volt, de egyszeruen nem nagyon talaltunk közös temat, igy kb a 3. tali utan veget ert az ismerkedesunk.
2021. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

A páromnak is csak 8 általánosa és két év középiskolája van (utóbbit nem fejezte be), mégsem ismerek nála életrevalóbb embert. Gyártósoron kezdte 15 évvel ezelőtt, ma már félmilliót keres a mérnökségen. A papír csak formaiság, sajnos sok helyen ez elvárás, pedig az élet néha nagyon az ellenkezőjét bizonyítja.


Ezzel szemben az exemnek rendszergazda végzettsége volt, hihetetlen művelt volt nem csak a szakmájában, hanem az élet minden területén, mégis életképtelen volt. Nem sokra ment a hihetetlen tudásával, mert egyszerűen képtelen volt szocializálódni és éjjel-nappal otthon ült, a szülei tartották el.

2021. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Helyedben ln adnék neki esélyt.


Régebben sokat ismerkedtem itt a gyk-n.

Szeretem az okos, laza, udvarias, jó humorú férfiakat Akiknek nem okoz gondot az összetett mondatok megfogalmazása.

Időről-időre össze is akadtam néhánnyal. Sok-sok levelezés után a munkára keveredett a szó. Rendszerint diplomásak voltak. Nekem egy szakmunkás végzettségem van. Mikor megtudták, voktak akik leépítettek, voltak akik eltűntek. 1-2 emberke volt, aki közölte hogy iskolázatlan vagyok az igényeihez képest. Gondolom ciki lett volna bemutatni engem.


Az buta és az iskolázatlan ember nem ugyan az. Szóval én ezért adnék neki esélyt a helyedben.

2021. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok


Mielőtt valaki rossz indulatú beszólna, hogy miért nem teszek érte hogy magasabb végzettségem legyen? Azért, mert szeretem a munkám.

2021. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem fejeztem be anno az érettségit, mert elkezdtem dolgozni és megszereztem a szakmámat mellette.


Évekkel később tettem le esti tagozaton. Ettől nem éreztem magam ostobának, így hozta az élet.


Viszont felesleges ítélkezni, mert senkinek nem látsz bele az életébe...

2021. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ha! Tetszik az illető, szimpatikus, együtt tudunk működni, nálam nem jelentene problémát a papírnak a megléte vagy hiánya. Nem ebben mérem egy ember értékét.
2021. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Biztos megvan rá az oka, hogy nincs neki több, valószínű szülőhiba. Az én szüleim biztos kipréseltek volna belőlem legalább egy szakmát. Valljuk be 10-en évesen mindenki elkallódna, ha a szülők nincsennek ráhatással az emberre. Egyébként nekem is van egy 8 általánosos exem aki talpraesett, van autója, háza.

Van egy másik aki 2 diplomás, anyuci pici fia. Ha megkérdeznék kivel volt jobb, kire gondolok vissza szívesen akkor egyértelműen az aluliskolázotra.

2021. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!