Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszi nézzétek meg! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi nézzétek meg! Nem furcsa ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Szóval megprobálom röviden-tömören leírni!

18éves vagyok van barátom 1 hónapja, ő is 18éves.

Jön hozzánk minden másnap autóval jár az apjáéval, nem lakik közel annyira.

Na és az unokatesómék 5, 7évesek itt "nyaralnak" 30km-re laknak.Ma fogom őket hazavinni.

A barátom megkérdezte msnen tegnap hogy itt vannak-e még mondtam hogy igen holnap fogom őket haza vinni.

Ő meg viszont szólt hogy lehet nem tud jönni mert nincs pénze.Gondolom én hogy benzinre.

Szerintem azért nem akar jönni, mert fél hogy bevitetném magamat vele persze én már előtte be viszem őket busszal és még csak nem is találkoznának.

De mondta hogy autóval nem, de motorral tud jönni.A kocsiba nem úgy kell benzin mint a motorba.Na de a lényeget kihagytam hogy telefonon beszéltünk és mondta hogy őket 1-2 ezer nem érdekli, bezzeg mégsem tud jönni mert nincs pénze.

Szerintetek rosszul gondolom vagy van benne valmi?


2010. aug. 27. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ha n incs neki 1- 2 ezer sem, akkor nem tud menni. de ki tudja mi a baja
2010. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát szerintem a pasi nem nagyon kedveli a gyerekeket,,,gondolom ott sürögtek forogtak körülöttetek a gyerekek.Nem szeretne a gyerekekkel lenni sztem ennyi az egész.
2010. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kombinálni. Egyszerűen nincs kedve hozzá.
2010. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha én a pasid lennék, és megtudnám hogy ilyet gondolsz rólam ... hát akkor ott vége lenne a kapcsolatnknak, ha bajod van felhívod/elmondod neki, figyi nem tudnál bevinni?, vagy mi baj van? Nem az hogy a elkezdessz kombinálni, mekkora tapló, stb.. Mikor az őszinteséget osztogatták akkor te nem sokat kaptál... 22/F
2010. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de én ezt gondolom és kész!

Érdekes hogy autóval nem tud jöni de motorral meg igen.

Mert a motorba nem ugyanannyi benzin kell, és az a legszomorúbb az egészbe hogy én elsem várnám hogy vigyen el minket, szerintem csak ő gondolja ezt.

2010. aug. 27. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Ez, nevetséges amit csinálsz... :D:D, Most az a baj hogy Ő azt hiszi hogy te elvárod tőle, hogy bevigyen?, de neked az is rosszúl esik hogy nem ajánlja fel, +nem akar autóval menni... ha neked ennyi ok elég hogy valaki szar ember legyen, akkor nekem is elég ok azt mondani, Húzzáel..

2010. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én csak vele akartam lenni.
2010. aug. 27. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!