Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban normálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban normálisnak mondható, hogy ha a párod terhes lesz, gyereket szül közben hosszú hónapok, évek telhetnek el együttlét nélkül, a férfinek igényi vannak, ha meg máshol elégül ki akkor megcsalta, nincs erre már valami megoldás?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 22:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

#10

Rengetegszer panaszkodtam neki, hogy ez nekem nagyon rossz, akkor csak hallgatott, meg megigérte, hogy majd este lesz valami. De ez is csak igérgetés maradt mert inkább a nappaliban, facebookon lógott késő estig, akkor még okostelefon híjján számítógépen, én meg hiába vártam az ágyba. Mivel hajnalban meg kelés volt, így muszáj volt aludnom. Úgy tűnt, hogy erre is ment ki a jaték.

2021. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
16%
11-es El lehetett volna kapni a nappaliban is, konyhában, fürdőben.. A nőknél fordítva működik, mint a férfiaknál (általában). Ha nincs, vagy kevés a szex még ritkábban kívánják.
2021. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#12 Párszor próbálkoztam, de olyankor persze mindig görcsölt. Még annó kérdeztem is itt, hogy hogy van az, hogy egy nő 2 hétig menstruál? 😑 Persze, hogy mi volt ebből a görcsből is az igazság azt nem tudom. Egyébként császarral szült ha ez számít, így gondolom kevésbé sérüt ott lent. Hízni sem hízott szinte semmit a terhesség alatt.

Nekem úgy jött ke hogy megkapta amit akart, bebiztosította magát nálam, és mostmár csak arra kellettem, hogy tartsam el.

2021. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%

En szules utan 16 napig menstrualtam szoval lehetseges😅

De honapokig sot evekig nem lefekudni hatalmas tulzas, nem tudom miert gondoljak a nok h ezt egy normalis kapcsolatban megengedhetik maguknak.. ugyanigy az eligenytelenedest.. en szegyellem magam helyettuk😒

2021. júl. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%

A gyerek első 1-2 évében a pasi szorítsa össze a fogát és bírja ki hogy nincs szex a szülés evvel jár.

Cserébe a nőnek tudomásul kéne vennie hogy a gyerek nem csak az övé hanem a férjéé is. És neki dolga az is hogy legyen apja a kicsinek. Igen többek közt szexel is.

Ha a valaki magátol nem támogatja lelkileg/fizikailag a másikat akkor arról beszélnie kell. Aki kussol az maga alatt vágja a fát.

2021. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
No vagyok es soha az eletbe nem varnam el a ferjemtol h 1-2 evig "szoritsa ossze a fogat"😀
2021. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%

16. Nem mindenkinek ilyen szerencsés a hormonháztartása mint a tied.

Van akinek a teste szülés után lecsavarja a libidót 1-2évre és van akinek fel ez van eszt kell szeretni.

2021. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Attol meg nem kell 1-2 evig elvarni hogy fogadja el a ferjed h hozza se nyulsz 😀
2021. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok túl elnéző de ha a barátnőm nem akar szexelni akkor nem szexelünk. Nem tudok úgy élvezkední hogy a másiknak nem jó. Szerintem érthetö hogy szülés után holtfáratan 4-6ora alvással nem akar egy nő szexelni hanem inkább behunnya a szemét és alszik. Akkor most azt mondod hogy az ilyen nők átverik a pártjukat? vagy mi van?
2021. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze de 1-2 ev tulzas... az mar csak kifogas es nem kivan teged az a no. Mert maskulonben hiaba faradt nincs az az isten h 2 evig nem nyul hozzad
2021. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!