Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet mondani női szemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet mondani női szemmel?

Figyelt kérdés

Légyszíves a válaszotokat indokoljátok is meg:


[link]


4:30-tól


Elítélitek az ilyen nőket, vagy kreatívnak tartjátok?


2021. júl. 13. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Cigányok csinálnak ilyent, meg prostik.
2021. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem itelem el

Ha erre van igeny es meri az arcat adni hozza, hat csinalja

2021. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Mit ítéljek el rajta? Már az is elítélendő, ha egy nő nem szexel, és nem is vetkőzik le a kamera előtt, hanem csak cuppogtat párat a szájával?

Ne viccelj.


Inkább az aggasztó, hogy majdnem 1millió férfi ment fel youtubera és pötyögte be, hogy sexy moaning asmr, hogy erre verjék ki. A csaj legalább fizeti a számláit a video bevételéből, de mit nyer a 788k pasi, aki végigülte ezt? Egy merevedés egy sötét, fülledt szobában?😅

És ha már így szóba jött a videó nézettsége: hogy találtál TE rá? Direkt rákerestél erotikus asmr-ra, vagy már annyit néztél eddig is, hogy a youtube algoritmus magától feldobta?

2021. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3


Hallottam arról, hogy van erotikus ASMR a külföldieknél, és rákerestem. Egyébként szerintem eléggé kreatív a csaj. Nem tudom, mennyit keres ezzel, vagy keres-e valamit, mert nincs sok videó fent, plusz azok sem annyira rég kerültek fel.

2021. júl. 13. 17:08
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy az előbb rákerestem még ilyen erotikus műfajú ASMR videóra. Hát, miket ki nem találnak. :D
2021. júl. 13. 17:11
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Agyon kellene lőni az ilyen embereket
2021. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6 xddd
2021. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
#6 Vagy inkább azokat akik erre vevők. Amíg van kereslet addig lesz kínálat.
2021. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

#8

Mindegyiket agyon lőném.

Ez mindenkire vonatkozik.

2021. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmivel nem rosszabb, mint az a sok szutyok, ami fent van, magyar parasztlany amerikainak mondja magat es nem letezo akcentussal faszsagokat beszel, es meg mennyi minden. Nem nezek ilyeneket, egyszer onkinzasbol nezegettem.

Szanalmas mufaj, most akkor mar orgazmus vagy nemletezo dietas tanacsok, egykutya.

2021. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!