Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves nő vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves nő vagyok és nagyon tetszik egy 24 esztendős férfi. Mind a ketten szinglik vagyunk. Nagyon szeretném, ha több lenne köztünk. Jól elvagyunk, de nem flörtöl, nem hív randizni. Mit tegyek? Várjak kukán, hátha? Vagy kezdeményezzek én? Érvek lenn.

Figyelt kérdés

Egyfelől van az az álláspont, ami szerint a férfi lép, ha akar. Tehát ha láthatóan nem lép, akkor nem akar tőlem semmit. Ebben az esetben mi a francnak kezdeményezzek én? Hisz úgyse lesz semmi...


Másfelől viszont egyre elfogadottabb, hogy a nő hívja el a férfit randizni. Lehet ezt kellene tennem? Még ha el is utasít, legalább nem lenne bennem a "mi lett volna, ha elhívtam volna" érzés.


De nagyon bizonytalan vagyok, mert sajnos szerintem tényleg elhívott volna, ha akarna valamit... Úgyhogy eléggé borítékolható, hogy feleslegesen kezdeményeznem.


De nem értem, miért nem lép. Tényleg mindketten egyedülállóak vagyunk, tényleg jól elvagyunk, nem vagyok ronda se, igazán elhívhatna randizni... Nekem ő nagyon tetszik, és ahogy telik az idő, egyre jobban.


2021. júl. 14. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy "jól elvagyunk", hogy érted? Egy baráti társaságban mozogtok, vagy kollégák vagytok, vagy valami hasonló?
2021. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Egyfelől van az az álláspont, ami szerint a férfi lép, ha akar. Tehát ha láthatóan nem lép, akkor nem akar tőlem semmit. Ebben az esetben mi a francnak kezdeményezzek én? Hisz úgyse lesz semmi..."


Ez nagyon jó önigazolás a kockázatkerülésre. Másra nem jó.

2021. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kollégák, de ez egy baromi nagy cég baromi sok alkalmazottal.
2021. júl. 14. 17:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Hát az is lehet, hogy nem MER lépni. Manapság ki tudja ki-mit tart zaklatásnak. Egy munkahelyen gondolj bele milyen következményekkel járna, ha bepróbálkozna, te meg mondjuk nem lennél rá vevő és még ügyet is csinálnál belőle.

Lehet, hogy kicsit paranoidnak tűnik amit írok, de ki tudja?

Mi lenne, ha te hívnád el?

2021. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van.

1. Nem akar téged, mindegy hogy miért. Lehet ragozni, de nem érdemes.

2. Töketlen. Van ilyen, nincs ezzel semmi gond, én is az voltam fiatalon. Ettől még lehet rendes, értékes ember.

Mi ezt innen nem fogjuk tudni eldönteni melyik lehetőség igaz. Ha úgy gondolod, hogy a második akkor próbálj te kezdeményezni.

2021. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5-ös találóan leírta (+3. lehetőség: a srác meleg).

Bár nem gyakori, de simán elképzelhető, hogy 24 évesen még nem volt barátnője, szexuálisan tapasztalatlan, és nem ért hozzá, hogyan kell kezdeményezni egy nőnél.

Nyugodtan hívd el kávézni munka után, esetleg kérdezd meg, volna-e kedve közös sportoláshoz stb. A lényeg, hogy szakadjatok ki a munkahelyi közegből.

2021. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jó, akkor kezdeményezek. De nagyon izgulok. :D

Ha legalább adna apró jeleket, egy kis flört, bármi... De nem ad semmi jelet, ami túlmutat azon, hogy jóban vagyunk. De egy életem, egy halálom, ahogy a mesében mondják, megpróbálom.

2021. júl. 15. 10:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Drukkolunk. Majd mesélj! :)
2021. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jaj nekem... Rögtön hagytam csapot-papot, hogy felkeressem, és szinte azonnal szembe jött valaki, aki ugyanazon az osztályon dolgozik, mint ő. Megállítottam, és mondtam neki, kihez indulok, és kérdeztem, hol találom. Mire mondta, hogy ma már nem dolgozik... Szabira ment... Tegnap dolgozott utoljára... 31-én dolgozik legközelebb...
2021. júl. 15. 10:42
 10/15 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy elutazik majd júliusban, de ennyire pontosan nem voltam képben. Most elég csalódott vagyok.
2021. júl. 15. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!