Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményezzek? Mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek? Mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy srác, akivel egy utcában lakunk és nagyon tetszik kb 2 éve. Az internet segítségemre szolgált, ugyanis meg tudtam találni anno facebookon. Láttam, hogy van barátnője, utána nekem is volt egy kapcsolatom, ezért nem nyitottam felé eddig. Többször szoktunk ugyanazzal a járattal menni, olyankor mindig "összeakad" a tekintetünk. Pár hete szakítottak a barátnőjével, érdemes lenne neki köszönni/írni? Ha igen, mit?


Nyitott és barátságos személyiség vagyok, a környékünkön alapból szoktam idősebb utcatársainknak köszönni, illedelmességből. Nem gondolom, hogy az ismerkedés első lépését a srácnak kéne megtennie feltétlen, csak nem tudom, hogy reagálna. Talán jobb lenne személyesen megszólítani, de nem ugyanabban a buszmegállóban szoktunk leszállni.


A válaszokat előre is köszönöm szépen!


22/L



2020. jún. 25. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
És a buszon miért nem tudsz odamenni hozza? Kommunikáció csak statikus helyzetben megy?
2020. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ha legközelebb látod a buszon, menj oda (mintha csak odasodródnál) köszönj neki, esetleg kérdezd meg milyen napja volt vagy valami tök általános szöveggel, hétköznapi dolgokról. Jaaj milyen sokan vannak blablabla. Hatha kialakul valami párbeszéd.

Legközelebb ugyanígy, akkor esetleg be is mutatakozhatsz.


Majd írj hogy lett-e valami, hogy alakult:)

2020. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Még kocsija sincs:D Biztos valami kis takony. Ti nők szeretitek magatokat túráztatni az ilyen szerencsétleneken, majd sírtok hogy semmibe vesz, pedig az én korosztályom(LOL), én oda is mentem hozzá(mint egy utolsó retek)....

Elmondom neked, hogy rohadtul nem értékelik a pasik a nyomulós ringyókat.

2020. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első: Igazság szerint a buszon is oda lehet hozzá menni, valóban :)


Második: Nagyon köszönöm a normális és kedves válaszodat, mindenképpen megírom majd ide, hogy mi lett a dolog vége :)


Harmadik: Miért lenne egy "kis takony", azért mert nem autóval közlekedik? Szomorú, hogy látatlanban ilyet jelentesz ki. Semmiképpen sem vagyok nyomulós ringyó, nem értem miért kellett ilyen stílusban válaszolni.


Legyen szép délutánotok!

2020. jún. 25. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinted par het urtan te leszel neki a megvaltas? Egy kapcsolatot ki kell heverni. Persze ha ez neked nem jelent problemat akkor hajra, majd rajossz, h milyen csak masodiknak lenni valaki sziveben.
2020. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Ahogy ígértem, beszámolok Nektek.

Írtam neki végül facebookon, aztán találkoztunk is, ami nem volt rossz, de a személyisége annyira nem fogott meg. Egyáltalán nem volt kínos a tali, dumáltunk egy jót, aztán ennyiben maradt dolog. Mindenkit arra bíztatok, hogy cselekedjen!!! Így utólag nem is értem mitől féltem annyira, ő is csak egy ember...:) Nem veszíthettek semmit se, erre gondoljatok!!

2020. aug. 21. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!