Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy kinevettetek egy pasit mikor próbált veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért?Béna szöveget mondott?Vagy látszódott rajta, hogy zavarban van?

2021. júl. 15. 19:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
15 éves koromban történt. Azóta leszoktam erről.
2021. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem igazán kiröhögés..

A párommal voltam nyaralni, egy étteremben vacsoráztunk. Kimentem a mosdóba, majd visszafelé menet a recepciónál állt 2 pasi. Lestek mint a birkák, az egyik köszönt és beszélgetett volna. Tipikus csajozós szöveggel indított.

Teljes undorral néztem rá, "pföhhh", és tovább mentem. Gyakran járunk ide, ezért visszafogtam magam, nem akartam beszólni.

Kb nagyapám lehetett volna a pasi. Vén sz4ros.

2021. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem rá, hogy történt volna ilyen. De kifejezetten megmosolyogtatóan, röhejesen nem próbáltak hozzám közeledni - vagy normálisan, vagy bunkó módon, utóbbit meg inkább megdöbbenéssel szoktam fogadni, vagy ha ilyen nagyon tipikus ("jó a csöcsöd+, "szia cica, van gazdád?2 és társai), akkor forgatom a szemeimet.


Ettől függetlenül el tudok képzelni olyan esetet, amikor kiröhögöm, pl. ha vki az itt gyk-n annyira ismert 45F dumáival jönne, azt nem tudnám röhögés nélkül megállni, mert az tényleg röhejes.

2021. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon felszínes, buta szövege volt. Nálam már az is kizáró ok ha "szövege" van. Az ilyennek nincs személyisége.
2021. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!