Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak egy olyan lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy olyan lánynak akivel életemben egyszer beszélgettem csak, az is már másfél éve, es akkor is csak felületesen, munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy helyen, de nem egy részlegen dolgozunk. Ha látjuk egymást mindig mosolyogva rám néz köszöneskor. Nemrég ismerősök lettünk facebookon, és privát üzenetben írt is köszöntést a születésnapom alkalmából, ami igencsak meglepett. Nem egyezik az anyanyelvunk, kicsit talán tud magyarul, de azt nem tudom, hogy angolul beszél-e.
2021. júl. 16. 21:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindig a személyes ismerkedés híve voltam, de nála ezt nem nagyon tudom megoldani.
2021. júl. 16. 21:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármit! Basszus 1,5 éve ismered, felköszönt születésnapon.. Milyen nyelven beszéltetek akkor, miért nem próbálsz angolul?
2021. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer beszéltem vele, akkor is csak elmagyaraztam neki, hogy kell egy adott helyen dolgozni.
2021. júl. 16. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl mennyire jól esett neked hogy felköszöntött vagy valamit találj ki
2021. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is.
2021. júl. 16. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írjad és sok sikert
2021. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!