Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott párkapcsolat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott párkapcsolat ha kiderül ismerősödről, szóba állsz még vele?

Figyelt kérdés
Ez olyannak számít mintha kiderülne hogy valaki meleg vagy leszbikus, van aki elfogadja de van aki megbotránkozik?

2021. júl. 16. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem akarna erőszakosan bevenni harmadiknak vagy hasonló, addig engem nem érdekel.
2021. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Komoly bajok vannak a toronyban, ha valaki emiatt nem akarna szóba állni.
2021. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pár magánügye, senkinek semmi köze hozzá. Ugyanúgy a melegeket (ebbe a leszbikusok is beletartoznak, hiszen gyügytőszó) sem ítélem el, mert nincs miért.
2021. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam ilyet. Rólunk tudja szinte minden barátunk és a családunk is hogy milyen kapcsolatban vagyunk. Legfeljebb érdeklődő kérdéseket kapunk.
2021. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekelne, maximum megkerdeznem, hogy mukodik ez a dolog, hogyan dolgozzak fel, stb tehat erdekelne a dolog mukodese, de nem izgat, ki hogyan eli a maganeletet.
2021. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mi köze van ennek bármihez, ami engem érinthet?
2021. júl. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fura lenne hogy reklámozza.az meg még furább, ha híre is van.


Nekem tolakodo lenne olyat tudni barkirol amire nem vok kivancsi hogy x par mikor hogyan kivel k.fél.

2021. júl. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 at__us ***** válasza:
100%
Hülye a kérdés is maga, nem a XX. század elején vagyunk, hogy rigid erkölcsök szerint valakit akár meglincseljenek, mert éppen nem a többség normája szerint éli az életét...
2021. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 moozygoo ***** válasza:
100%
Volt már leszbikus haverom, nem volt vele semmi bajom
2021. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rika31 ***** válasza:
abszolút nem befolyásolna
2021. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!