Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy egy barátod, ismerősöd vagy családtagod elég komolyan beleavatkozott a párkapcsolatodba?

Figyelt kérdés
Nem csak tapintatlan kérdésekre vagy folyamatos, kéretlen tanácsokra gondolok, hanem valami durvábbra, konkrétabbra, aminek jelentős hatása volt magára a párkapcsolatra vagy annak végkimenetelére.
2020. okt. 20. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyós akart... nem jött össze neki, az esküvőnk óta nem is láttam, hála az égnek.
2020. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Anyós. Apró, hátulról jövő női praktikkákal állandóan befolyást, nyomást gyakorolt a lànyára. Játszotta a mártírt aki felàldozta az életet a lsnya boldogságàért, aki hűtlenül elhagyta.

Engem ha lehetett a hátam mögött mocskolt.

Vàlás lett a vège.

2020. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez nem olyan, de én megkaptam, hogy jobb lett volna, ha annak idején inkább közbeavatkoznak, hogy ne jöhessek össze a mostani párommal. Oka: "ennek úgyis vége lesz"
2020. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt barátnőm (annak hittem) kialakuló félben lévő "valamibe" avatkozott be és így nem lett belőle semmi, sőt minden kapcsolatot megszakítottam az illető férfival, de emellett az a barátság is megszakadt. Részletekbe nem mennék bele. 38N
2020. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Apósom anyósa... én voltam a gonosz, aki az ő ártatlan kis unkáját megrontja.

De csak azt érte el, hogy a kis angyalka se ment többet hozzá látogatni.

2020. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen programot szerveztünk a rokonok mindig beleavakoztak - a csaj nem is tett ellene igazán... a nővére megmondta h mikor hol érintkezhetünk csókolzhatunk v szólhatunk egymáshoz! :D - és mondtam h azért ne! Aztán ordibált velem a családi rendezvényükön - csak úgy.. szépen fokozatosan felépítette a balhé generálást..


.. másik: megbeszéltünk valamit a barátnőmmel - kölcsönösen elmondtuk a véleményünket és kompromisszumra jutottunk... aztán ha találkozott vagy beszélt az Anyukájával vagy a barátnőivel, utána mindig egy diktátummal jött vissza....


Egy darabig küzdöttem, próbáltam megoldást találni rá, aztán elköszöntem inkább mindkettőtől - most két vagy több ember van egy kapcsolatban? Mert én arra vágyok amiben kettő - címszóval.


f

2020. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert soha senkinek sem hagytam. Kizárólag rajtam múlik, hogy mennyire pofázhatnak bele mások az életembe.
2020. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

A nejem drága barátnője!!! Mindig is szeretett volna megkapni legalább egy alkalomra és rohadtul dühítette a kudarc!

A nyáron kiügyeskedte, hogy mikor napoztam a kertbe pechemre pucéran és épp hát, hogy is mondjam nem épp nyugalmi helyzetben, szemügyre vegyen!

Szegénykém azt hitte a méretem ismerve elég lesz hozzá, h elhitesse a nejemmel h volt köztünk bármi is!!!

2020. okt. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!