Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők lennének egy kiváló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők lennének egy kiváló nyomozó barátnője?

Figyelt kérdés

Olyan pasié, aki számtalan bűnügyet megoldott már. Figyel a részletekre, ezért apró jelekből is össze tudja rakni a képet. Higgadtan, logikusan gondolkodik, ismeri a testbeszédet stb.


Gondolom, sokaknak vonzó egy ilyen pasi, de nem éreznének frusztrációt mellette, hogy lényegében olvasmi tud az emberekben?


2021. júl. 17. 10:25
 1/9 A kérdező kommentje:
*olvasni
2021. júl. 17. 10:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lennék. Nincs titkolnivalóm, nem tettem és nem is fogok soha olyat tenni, ami miatt szégyenkeznem kéne. Hogy olvas abban, hogy hogy érzem magam... az talán még pozitívum is lenne, hogy nem kell kínosan magyarázkodnom, ha nem érzem magam jól vmilyen helyzetben, és el tudom kerülni ezeket a tipikus "pasihelyzeteket", hogy megsért, és utána kérdezi bambán, hogy "te most akkor haragszol rám?".
2021. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"lényegében olvasmi tud az emberekben?" Nyilván máshogy "olvas az emberekben" akkor, ha érzelmileg érintve van, mint ha nem. Ez így van jól.


A számtalan megoldott bűnügyre hány meg nem oldott és/vagy rosszul megoldott jut a férfi karrierjében?


Stresszes a férfi, mint sok rendőr?

2021. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

lol nem!


Kb 10 órányi videót néztem már youtubeon kihallgatásokról és azok elemzéséről, és az, ahogy ezek az emberek hazudni és manipulálni tudnak, szabályosan ijesztő.

2021. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén, mint a kettes.
2021. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta idegbeteg (mint sok rendőr sajnos), mert nem tudja ventilálni a munkahelyén felgyűlt stresszt?

Gyanakvó, számonkérő? Hazahozza-e a rendőri attitűdjét?

Mindig mindent jobban tud (mint a csalhatatlanság és átverhetetlenség mintaképe)?

Szerepel-e az alkoholizmus/önsorsrontás a személyisége problémamegoldó eszközkészletében?

2021. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lennék.
2021. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Bűnözőé szívesebben lennék, mint rendőré.
2021. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most válok egy rendőrtől,6os tökéletes jellemzést adott
2021. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!