Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nok akiknek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nok akiknek volt tapasztalata ilyennel?

Figyelt kérdés

Vagy olyanok is valaszolhatnak akiknek nem volt csak valahonnan hallottak, láttak mar hasonlót.

Milyen a párkapcsolat egy nyomozoval?

Minden érdekelne ezzel kapcsolatban.

A párkapcsolatban is olyan rejtelyesek, ridegebbek?



2020. szept. 17. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok nő, viszont kétlem, hogy itt valakinek nyomozó palija lenne. Ilyen alapon milyen a párkapcsolat informatikussal, mérnökkel, közgazdásszal?
2020. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy kinyomozza ha felrekuralsz:)
2020. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Két nyomozó házaspárt ismerek....szerintem ezzel sok mindent elmondtam.
2020. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös, pont olyan, mint bárki mással. Volt nyomozó párom. Abszolút nem volt hideg, sőt! Jobban féltett kicsit, nem szerette, ha pl este egyedül mászkálok. Emellett féltékeny is volt:)
2020. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm a választ 💖💖
2020. okt. 17. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyival nehezebb lehet velük élni, hogy nyilván nem 8-tól 17 h-ig tart a munkaidejük, hanem amikor bevetés van, akkor menni kell. Amikor nyomon van, szimatot kapott, akkor nem engedi el, és megy utána éjjel-nappal.

Ehhez kell hozzászoknia a párjának és legyűrni a féltékenységét.

Elhinni, hogy nem nőnél éjszakázik, hanem esetleg terepen van,

vagy éppen elkaptak valakit, kihallgat, stb.


Az egyik volt kollégám fia emiatt négyszer nősült. Nagyon kevés nő viseli el ezt az életformát. Nem is könnyű.

Persze attól is függ, hogy milyen területen nyomoz, gazdasági nyomozó, vagy köztörvénye tolvaj, gyilkos, stb. után nyomoz.

Előbbi az iratokat kutatja, és az irodai munka.

Utóbbi már bonyolultabb és hogy mit, hol és mikor, mettől-meddig,

az a nyomozás fejleményeitől függhet.

Gondolom én.

2020. dec. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!