Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert jutottam eszebe hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jutottam eszebe hirtelen? Vagy ez normalis?

Figyelt kérdés
Volt egy fiu, akivel kb. 1 evig egyutt voltunk. En elso no voltam az eleteben. Szakitottunk, nem is baratsagban, de nem is haragban. Ez mar kb. 4 eves tortenet. Neki van parkapcsolata(kicsit tobb, mint 1 eves) es nekem is van. Valamelyik nap csak ugy a semmibol ram irt. Es azota ritkan, de beszelunk. Tok semleges dolgokrol, pl. kinek, hogy alakult az elete...stb. Nekem soha nem jutna eszembe egyik exemre sem rairni, hogy "mizujs" meg stb... Nem ertem, hogy, neki ez most honnan jott. Ti volt, hogy evek mulva vettetek fel a kapcsolatot az exetekkel csak ugy?
2021. júl. 17. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Potya szexet akar és most készíti elő a terepet
2021. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem egy orszagban elunk.
2021. júl. 17. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Biztosan tudja hogy itt unalmatokba hazugságokat terjesztették, ezért írt rátok
2021. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Én simán ráírok bármelyik exemre amelyikkel nem haragban váltunk el, ha eszembe jut. Megtaláltam valamit ami rá emlékeztet, álmodtam róla, akármi. Ilyenkor bevillan hogy basszus, rég beszéltünk, nem is tudom mi van vele, aztán ráírok hogy mizu. Szerintem nincs ebben semmi fura, és nem is egyoldalú, tehát néha engem is megkeresnek így.
2021. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Lehet csak tényleg kíváncsi, hogy alakult az életed azóta, mióta nem vagytok együtt. Nekem is volt, hogy rám írt egy exem 3 év után. Ő is külföldön él, tehát össze se tudtunk volna futni, ha akartunk volna se. Ő is kapcsolatban élt és én is. Igaz mi csak akkor az egyszer beszéltünk.
2021. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Egy ember csak akkor keresi fel az exeit, ha boldogtalan a jelenlegi helyzetében. Lehet az új kapcsolata nem túl fényes. Most teszteli a vizeket, hogy te emlékszel e még rá, de előbb-utóbb meg akar majd dugni.
2021. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Két oka lehet, az egyik hogy csak érdekli őt hogy hogyan alakult az életed, a második az hogy rájött hogy veked jobb volt a kapcsolata és puhatolózik. Írj vissza és ki fog derülni hogy melyik
2021. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!