Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy van párom viszont vele már nem a legjobb a kapcsolatunk, egy ideje szünetet tartunk. Meg ismertem egy másik srácot aki nagyon kedves és teljesen más , jó értelemben. Úgy érzem hogy vele szeretnek lenni, viszont el mondta nekem hogy egyenlőre nem akarna kapcsolatot. Nem tudom mit tegyek. Olyan rossz erzes ez így.
2021. júl. 17. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar szünetet kell tartani akkor semmi értelme a kapcsolatnak. Dobd ki a párod. A masikkal pedig randizgass es lehet, hogy akar majd kapcsolatot
2021. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szünet = félrebaszik
2021. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban nincs szünet, te szingli vagy. Küldd el a fenébe, már ha egyáltalán szóba álltok egymással, ha nem, akkor pont elég figyelembe sem venni, ha keres.

Teljesen normális, ha nem köteleződik el, ha nem tudsz normálisan lezárni valamit.

2021. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 nem azért nem akarna kapcsolatot mert esetleg nekem nincs le zárva a kapcsolat, hanem azt mondta hogy ezt most bárkire érti hogy úgy érzi nem akar
2021. júl. 17. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pároddal nem jó a kapcsolat akkor őt hagyd ott veszíteni valód nincs, a másikra várj hátha meggondolja magát lehet hogy csak idő kell neki
2021. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm a válaszod !!
2021. júl. 17. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!