Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a negatív emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a negatív emberi tulajdonságok egy kapcsolatban, mikor még a szerelem se tud átlendìteni mindenen?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a haverjai tettek be.

De nagyon.

2021. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyénfüggő. Ki mit tolerál
2021. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy a hétköznapokon tapad rád, de ha buliba mentek leszar és kiscsajokkal smúzol... Ezt nem bírtam lenyelni.. túl sok volt ez nekem... egy életképtelen ember volt aki amikor odaköltözött hozzám.. pl mondani kellett hogy menjen már be a boltba.. és hozott colát és chipszet.. és megkérdezte mi a vacsi?! Cola chipsel.. válaszoltam..

Ilyenek nekem lehúzzák a rolót..

2021. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudunk kommunikálni mindenről. Volt ilyen kapcsolatom,hosszú idő után ért véget. Soha többet nem megyek bele olyanba ha nem tudunk mindent megbeszélni. + ne legyen nagyon eltérő az anyagi helyzetünk,azonosan gondolkodjunk a gyerekkérdésről,hasonló legyen az életszemléletünk. Ez pár szempont,sokkal több van amiben nem érdemes,nem szabad kompromisszumot kötni.
2021. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy szerelemnek indult, aztán jött a kiabrandulas.


- nem lehetett kiigazodni rajta, egyik nap még szeretett valamit, a másik nap már utalta

- folyton patyolgatni kellett és ápolni a lelkét

- inkább sunnyogott, minthogy megbeszeljen egy problémát

- megbízhatatlan volt, nem lehetett előre tervezni vele

2021. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez embertől függ, mindenkinek más a fontos egy párkapcsolatban.

Nálam ezek ábrándítottak ki a ma már exemből:

- felületesen figyelt, amikor hozzá beszéltem (nem akkor, amikor mást csinált; komolyabb beszélgetésekkor), és aztán folyton elfelejtett dolgokat, azt mondta, nem mondtam neki, "rosszul emlékezett"... olyan dolgokra is, amit legalább 3x baromira részletesen elmagyaráztam

- figyelmetlenség, önzőség, elhanyagoltság

- hogy a közösen együtt töltött idő abból állt, hogy lakótársakként bámultuk a tévét vagy vmi filmet

- amikor folyamatosan fikázza az ízlésemet, túl sokat "viccelődik" rajta azután is, hogy kérem, hagyja abba, mert már idegesítő

- olyan rokonok kigúnyolása, akik nem tehetnek az állapotukról

- szexuális kielégületlenség

2021. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amin a szerelem sem tudott átlendíteni:

Nálunk pl. a gyerekei.

2021. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!