Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszítettetek el már valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszítettetek el már valakit önbizalomhiány miatt?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányokhoz szólna kérdés.

Veszítettetek el/ nem kaptatok meg pasit azértert alacsony az önbecsülésetek,ez sugárzik belőletek, ezt érzi/látja a pasi is.

Hogyan lehetne ebből kitörni? Megváltozni? Hogy a pasik felé önbizalmat sugározzak,egy magabiztos lányt,aki tudja merre tart,mit akar.

Tudnátok pár lépést/ötletet mondani?

Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés,mert a srác aki nyilvánvalóan akart valamit az elején,már nem akar és picit hangoztatta is a problémát. Én pedig szerelmes vagyok. Szeretném ha megváltozhatnél,hogy igazo nőként tekintsem rám,ne egy önbizalomhiányos kamaszként.

20N



2017. aug. 12. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
4%

Velem volt ilyen, de tippet nem tudok adni. En is hiába ajnároztam stb egyszerűen nem ért semmit semmilyen próbálkozás.


A legtöbb amit tehetsz, hogy megvizsgálod önmagad, hogy miért van az önbizalomhiány(suliban hogy viselkedtek veled, családban hogy viszonyultok egymáshoz milyen a kapcsolatotok stb).

Ezen kívül meg külsőleg hozd ki magadból a maximumot. Pl új frizura

2017. aug. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én imádlak. Talán e életedbe nem fogod megérteni mennyire. Ha ezred ennyire szeretnéd magad, is elég lenne e életedre, hogy többé ne érezz ily szeretetmentesen. Tökéletes vagy. Végtelenül egyedi. Szeresd magad.


Gondolkodás alapú segítségért, írj rám.

2017. aug. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1#, Te is írj rám s ne adj külsőbeni változtatásra tippet elmebeli problémára.
2017. aug. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#1


Ha szerinted egy új frizura megoldja az önbizalomhiányt, akkor te az életedben nem küzdöttél ezzel a problémával.


Ha ennyi megoldaná, szegény pszichológusoknak nem lenne munkájuk. :P


Tudod milyen nehéz kijönni az önbizalomhiányból? Mennyi munka van abban, hogy az ember elfogadja saját magát?


Segítek, nem egy új frizurán múlik!


Kérdező!


Nem tudsz egyik pillanatról a másikra megváltozni.

Nagyon nagy elhatározás kell a részedről.


- Meg kell próbálnod magad elfogadni!

- Tűz ki magad elé célokat!

- Ha elérsz valamit, dicsérd meg magad!

- Találj magadban olyat, amit szeretsz és építs erre a jövőben!

- Találd meg azt, amin szeretnél változtatni és tudsz is.

- Fogadd el, hogy minden embernek más tetszik.

- Fogadd el, hogy te magadnak lehet, hogy nem tetszel, de a fiúnak, te lehetsz a tökéletes nő. Próbáld meg elhinni és elfogadni, hogy tetszel neki. Hallgasd meg a bókjait, vagy legalább lásd meg a szemében, ahogy rád néz, hogy tetszel neki, kíván téged. Hidd is el, tudom, hogy nehéz, de másként nem megy. Próbálj meg ebből is önbizalmat meríteni.

2017. aug. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Lehet nem oldja meg véglegesen a problémát, de jobb pl egy szép cipőben lenni, mint egy szakadt tornacipőben. Másrészt egy új frizura(ha ténylegesen átgondolt es nem válsághelyzet közepen csinálja valaki) sokat tud dobni a megjelenésen.
2017. aug. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Látom, nincs fogalmad róla, hogy milyen az, ha valaki valóban önbizalomhiányban szenved.


Olyankor értsd már meg, hogy nem elég, ha a külsején változtat az ember, ilyenkor legtöbbször nem is a külsejével van baj.


Egy komplett stáb átfazonírozhatja, új ruhatára lehet, nézhet ki úgy, mint még soha, akkor sem fogja magát szépnek vagy kívánatosnak találni!


Mert nem a külsejével van baj (elsősorban), hanem fejben!


Vagy azért, mert folyamatosan becsmérelték (nem feltétlenül a külseje miatt) a család vagy a barátok, vagy el volt nyomva, vagy nem nyilváníthatta ki sohasem a véleményét. Ha eddig nem tudott, vagy nem mert sohasem a sarkára állni és kiállni magáért. Vagy mert korábban elhízott volt, betegsége volt, de kigyógyult belőle. Attól a fejében a lelkében ott vannak a sérelmek. Azt, nem tudja levetni magáról egyik napról a másikra.


Addig amíg a fejében vagy a lelkében rendbe nem teszi magát az ember, hiába tesz a külsejével bármit, nem fog segíteni a baján.


Ha valaki csak bizonytalan magában és csak egy kis megerősítésre vár, vagy csak egy kis "lökés" kell neki, annak valóban segít egy új frizura, egy kis edzés vagy új ruhatár.


De egy valóban önbizalomhiányban küzdő emberen, ez, sajnos nem segít.

2017. aug. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem anno a pszichologus olyanokat mondott, hogy irjam össze, hogy mitöl vagyok masok szamara szerethetö, mik a jo tulajdonsagaim, mitöl vagyok ertekes. Illetve ugye sokat beszelgetett velem, nekem az is segitett. Marmint, hogy elmondta, hogy ö milyennek lat engem ( sokkal jobbnak mint en magamat)

A frizura amugy közerzetjavitokent müködhet rövid tavon, de nekem sem a külsömmel volt a baj.

2017. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Általános suliban vidéken egy új iskolába kerültem. Vidékre költöztünk 4 évre.

Amit ott átéltem inkább senkinek nem kívánom.

Állandóan csúfpltak,kiközösítettek, azért mert Bp-i vagyok, sok másért is, bármit csináltam. A végén a külsőmben is hibákat kerestek(pedig semmi gáz nem volt velem), csak hogy csúfolhassanak. Gimi első két événen is sajnos abban a vidéki városban maradtunk,ahpva ment az általánosos osztálytársaim 90%-a és így nyilván folytatódott,ami 5.-ben elkezdődött,csak durvább futamokban.

Katasztrófálisan viselkedtek velem,anyukámnak és senkinek nem mertem mondani. Így mindent nyeltem,amit kaptam... ezt utólag látom,hpgy rosszul tettem.

Aztán 11.-ben hazaköltöztünk a fővárosba és minden jóra fordult.

Most már egyetemista vagyok ,de még mindig nagyon fáj az egész...

2017. aug. 12. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!