Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan álmod, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan álmod, hogy a barátod egy különleges helyszínen kérje meg a kezed? Vagy ha te vagy a fiú, nálad szempont, hogy így kérd meg a barátnőd kezét?

Figyelt kérdés
Pl. egy felhőkarcoló tetején lévő elegáns étteremben, vagy ejtőernyőzés, búvárkodás közben stb.
2021. júl. 18. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hegycsúcs tetején. 🥰
2021. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A horvát tengerparton
2021. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egy mekiben
2021. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Én nem cifráznám ennyire csinálnék valami finom vacsit amit tudom hogy szeret. Aztán ha végzet megkérdezném hogy hányadán álunk hogy tervezi a jövőt. És ha szóbahozza a házasságot. Akkor elővenném a gyűrűt. És megkérdezném hogy akar e egy tételt kipipálni. 25f nincs senkim
2021. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Álmom..általában a luxus valamiért.illetve miért ne alapon.



Esetleg egy hotel tetején tetőteraszon amikor már esteledik, hűl a levegő es kibérelte az egész helyet csak kettonknek es belátjuk az egész várost, és lehetek über szexi is(de nem közönséges),és úszhatok a szerelmében, erezhetem át hogy a domináns alfahím barátom, "behódolt" , es "felemel", es van pia is :D


Igazábol valóra is lenne váltható, megvan hozzá minden, a barátomnak viszont jelenleg elképzelni sem tudom ilyen tekintetben ill kézkérésben van e kreativitása, vagy az esetleg mi lenne, a pénzzel szeret elottem "hivalkodni", de ha tippelgetek rola, ahogy őt ismerem, szerintem ő képes lenne egy nagycsaládi vacsorán kérni meg..

2021. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Ja meg ha a közös számunkat eljátszanák utána. Most nem tudom eldönteni hirtelen, hogy az klasszikus élőhegedűs "remixként jönne be", vagy élő Dj vel..de valszeg az előbbi

5.voltam


Ilyen tipik csak az álmom. Semmi extra

2021. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az számít, hogy az adott pillanat rólunk szóljon, és lehetőleg kettesben történjen, legyen egy kis magánszféra, illetve passzoljon a személyiségünkhöz, a kapcsolatunkhoz a lánykérés. Az, hogy ez helyileg pontosan hol történik, másodlagos lenne.
2021. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Disneylandben
2021. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már elváltam egyszer (nem is hiszem, hogy egy korosztály lennék az eddigi válaszolókkal), de ha még egyszer erre adnám a fejem :D akkor a leendő párom tudná, hogy nagyon szeretem pl. Pécs környékét (budapestiként), évente legalább visszajáró vendég vagyok.

Így pl. a tévétorony étterme klassz meglepetés lenne.


Egyébként meg James Arrhur: Say won’t let go


:)

2021. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

egy álomkép miatt lepontozni?

nem lehet álmodni bármit?

2021. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!