Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném megkérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megkérni a barátnőm kezét, és erre egy különleges randit eszeltem ki. Csak a helyszínek kiválasztásában lenne szükségem egy kis segítségre. (? )

Figyelt kérdés
Tehát a barátnőm egy nagyon ,kedves,jószívű és gyönyörű lány,akivel nagyon szeretjük egymást.Régóta balettozik,szeret zongora darabokat hallgatni,könnyű zenéből is a nyugodtabb dallamokat kedveli,mindíg elegánsan öltözik.Arra gondoltam hogy elvinném egy elegáns étterembe,majd onnan egy romantikus parkba,lehetőleg ilyesmibe : [link] (fontos hogy legyen híd!) és a hídon letérdelek és megkérem a kezét!Tudtok ilyen parkot valahol Budapesten vagy a közelében?És melyik étterembe vigyem?Illetve hölgyeim,ti örülnétek egy ilyen lánykérésnek?
2012. szept. 25. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Margitsziget vagy Városliget, esetleg Városmajor - gyönyörű helyek, néhol ici-pici híd is van, de azért nem ilyen, mint ezen a képen... Mindenesetre szép helyek, az biztos.
2012. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Ugye már beszéltetek házasságról és nem fogja teljesen váratlanul érni?
2012. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

és ha váratlanul éri? engem is váratlanul ért, pedig sokat beszélgettünk róla!

Én a Margit-szigetre szavazok, ott van híd, tó, zene... a víztoronynál vagy a régi kolostori romoknál szerintem nagyon romantikus lenne...

2012. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem fölös mindent lépésenként megtervezni. Valami majd beüt... Legyél spontán. Az talán jobb is.
2012. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Olyan étterembe vidd, ahol van halk zene, pl. zongorajáték vagy ilyesmi.
2012. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

vácrátóti botanikus kert. romantikus,van fahíd,vizimalom,stb.


itt: [link]


meg is szálhattok,és szép az étterem-szinén vácrátót

2012. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

Az mind nagyon jó ötlet, amit az előttem szólók írtak. Én csak egy dologra figyelmeztetnélek: nagyon fontos, hogy meglepetés legyen! Nehogy eláruld magad bármivel is, és megsejtsen bármit is a barátnőd.

Én anno rájöttem, hogy a barátom meg akarja kérni a kezemet és ennek tudatában azon a véleményen vagyok, hogy bármilyen flanc helyett nagyobb öröm a meglepetés.

2012. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

igen és nem biztos h nagy faxni kell.. nekem így volt: párom közölte egy reggel h szarul van,ő bizony nem megy melózni.. tudta h nekem muszáj.. így én mentem,mondtam h pihikézzen. mivel mindig szólunk egymásnak amikor hazaindulunk,így tudhatta azt is mikor érek. hazaértem és azt láttam h ki van takarítva,és klassz kaják az asztalon.még mindig nem sejtettem semmit mert ő is takarít és mondta is h megúnta a fekvést,kicsit pakolászuott,és mivel nem tud főzni rendelt indiai kaját. na ezek se voltak furcsák, megkajáltunk, aztán egyszer csak odajött és letérdelt :))) annyira édes volt egyáltalán nem hiányzott a faxni sőt,nagyon bensőséges volt h otthon voltunk és csak ketőnkről szólt,nem volt közönség


szóval azt is vedd figyelembe h mennyire örülne annak ha más is látná ami történik.


barátnőmnek a jános hegyi kilátóban volt a lánykérése,kirándulni mentek,aztán mikor beléptek,volt cigány hegedűs,szív alakú lufi,rózsaszirom meg amit akarsz. de neki mondjuk ez jött be. én nagyon zavarban lettem volna ha más is van ott

2012. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván te ismered a barátnőd, de mivel kérdezted, leírom, hogy azért én kellemetlenül érezném magam, nem szeretem a nyálaskodást, és ez a hídon megkérős dolog ez az. De a válaszokból az derül ki, hogy többeknek tetszene, hát nem tudom, nekem nem, persze ez biztos nem befolyásolná, hogy mit válaszolok a kérdésre.

Legutóbb, amikor a barátom nagyon körülöttem sürgött forgott, akkor azt hittem, hogy valami rossz híre van és azért csinál felhajtást, végig azt kérdezgettem, hogy de ugye biztos nem történt semmi, nincs semmi baj? Szóval én legfeljebb megkönnyebbülnék egy ilyen tortúra után, az elegáns éttermeket sem szeretem, meg a nyálas dolgokat sem...

2012. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!Nem beszélgettünk róla,de két hónapja megkértem egy közös barátunkat hogy kérdezze meg készen áll-e rá,és neki akkor azt mondta hogy örülne ha megkérném.
2012. szept. 25. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!