Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha megtetszik nektek egy nő, mennyire emlegetitek előtte a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Nemrég társaságban merült fel ez a kérdés és nem született közös vélemény, érdekel másoké.

Szóval nincs konkrét szituáció ami miatt kérdezem, kiírom.


Tehát mondjuk adott egy olyan helyzet hogy vak x férfi akinek van barátnője, de időközben megismer valakit aki megtetszik neki, megkedveli stb.

Nem történik megcsalás, semmi "illegális", csak más is felkelti az érdeklődését.

Egy ilyen helyzetben mennyit emlegeti ez a férfi a másik nő előtt a barátnőjét?


Én úgy tartanám logikusnak hogy semennyire. Nem azért mert titok lenne, hanem mert csak valahogy nem más nőről beszél az ember annak aki tetszik neki.


Én sem emlegetek annak a férfinek aki tetszik, más férfiakat.


Ti mit gondoltok erről?


2021. júl. 18. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De itt nem más férfiról/nőről van szó, hanem A férfiról/A nőről, aki az életed része.

Én nem titkolnám előtte, nyilván nem dörgölném az orra alá sem, hogy "nézd ő itt a párom", hanem ahogy hozza beszélgetés úgy említeném meg.

2021. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak aki megemlítik hamar, hogy nyílt lapokkal játszanak már az elejétől, és vannak aki a végsőkig titkolják.
2021. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lenne logikus ha semennyire..

Viszont azt tapasztalom hogy sokat beszélnek róluk. Mintha ezzel próbálnának imponálni.

Volt olyan is (nem is egy), aki a gyerekeiről is beszélt nekem mindig, mint egy boldog, ártalmatlan szürke kis családapa, képeket is mutogatott/küldözgdtett róluk majd hopp egy f4sz kép..vagy élőben a gyors váltás - de jó az alakom, nem akarom-e kocsijából nézni vele a napfelkeltét stb..

Ezeknek másképp működik az agyuk.

2021. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én stabil, boldog, több éves kapcsolatban voltam, amikor szimoatikussá vált számomra egy kollegám a másodállásomban. Nem történt semmi, még csak nem is flörtöltem vele. Eszembe sem jutott volna, hogy a páromat nem szeretem igazán. Szerintem szinte mindenkivel megesik, hogy a kapcsalata alatt élete során azért 1-2 ember felkelti az érdeklődését. Amikor beszélgettünk, nem került szóba a párom. Ha programokról beszéltem, simán többesszámban meséltem, és ennyi. Itt és itt voltunk, ide és ide megyünk, stb.

Amúgy nő vagyok, bocsi. De talán így is hasznos a válaszom.

2021. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rám most hajt egy ilyen férfi és szinte sosem beszél a párjáról. Persze tudja, hogy tudok róla, van, hogy muszáj szóba hoznia, ha épp olyanról van szó.
2021. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőként tapasztalatom:


Aki haver barát azaz nem fűzi hozzám érdeke, az teljesen racionálisan beszél a kapcsolatarol. X eve egyutt ez meg az a terv, ilyen meg olyan gondja van mert ő A-.t akar az asszony B t es most elakadás. Mindent mindig mindenféle érzelmi töltet nelkul, full racionálisan es reálisan érzelmi többletek nélkul. Nincs picsogás, hiszti, panaszáradat, tervekrol sem nagy elánnal, ömlengve nyilatkozva, hanem csak ugy tény ez az amaz oszt'kész.


Aki viszont fűzni akar és nőként akar megkapni, a kapcsolata mellett, hajlamos elotte kifaggatni es bármit mondok szeretem/nem szeretem a párom, unalmas/izgalmas, panaszkodok/ömlengek, CSAK ezután nyilatkozik(mikor már az én lapjaim tudja), es mindig nagyban hasonlót.mindig tőlem függ a válaszuk, azt mondják ami nekem "fekszik". De kiskapukat nyitva pl ő is szereti a párját minden happy de azert szivesen elhiv kavézni..vagy ő is szomoru sok a veszekedés, menjünk kávézni..egyhullámon akarnak velem lenni.


Ha nem "teregetek lapokat", hanem megvárom hogy ő nyilatkozzon először, akkor nehezen nyílnak meg a párjukról, panaszkodnak, de hitelesek akarnak maradni, igy racionálisan higgadtan erzelmi többlet nélkül fogalmaznak es teljesen ugy tűnnek mint akik haver/barátként kezelnének csak, azaz itt még amig nem tudja a lapjaim es hogy mivel foghat meg, nem hív kávézni hanem tovabbra is csak "felmér".


Aztán ugye vannak a kivetelek akik meg egyszeruen kamuznak ossze vissza. Megcsalta az asszony valofelben vannak ő azegeny áldozat, a netes tarskeriken ez a legjellemzobb. Nekem kb Minden ffi valahogy azt irja hogy őt megcsalta az exe azert van fent brühühű. Csak ugy a tizediknel mar kezdett gyanus lenni hogy itt mindenki fel van szarvazva..?

2021. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
51%
Miva????
2021. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Látom sokan kicsit továbbgodolták a dolgot, ami persze nem baj:D


Vegülis hívhatjuk ezt akár egy "vitának" is egy jelenségről, helyzetről.


A társasággal akikkel ez szóbakerült egy szimplább helyzet került elő. Tehát nincs szó befűzésről/elcsábításról.


Csak szimplán adott egy férfi és egy nő akik kedvelik egymást, megvan a szimpátia és ez fokozatosan épül fel. És tkp. fokozatosan alakul a dolog de semmi nem történik, csak mondjuk mindketten érzik hogy egy hullámhosszon vannak, ami akár több is lehetne, HA nem lenne x-nek kapcsolata. De nem történik sem megcsalás sem semmi etikátlan.



Hogy amikor kezd kialakulni 2 ember közt valami, de semmi konkrét akkor az aki kapcsolatban van, vajon mennyire emlegeti a másiknak, a párját?


(Egyébként az egyik ismerős került hasonló helyzetbe így kezdtük el boncolgatni a témát)

2021. júl. 18. 21:51
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Minimalisan, az is racionalisan.
2021. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben csak a pasinak jött be a nő. Arra reagáltunk, nem gondoltuk tovább. Most váltottál arra hogy kölcsönös a szimpátia, a férfi és a nő is kedveli a másikat.

Ebben az esetben szerintem személyiségfüggő. Lehet mindkettő panaszkodik a másiknak a párjára, sokat beszélnek róluk vagy épp az ellenkezője.

2021. júl. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!