Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a barátnőtök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőtök egy másik pasival együtt menne konditerembe edzeni? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Amíg soha semmilyen jelét nem adja annak, hogy ne bízhatnék benne, addig nem zavar, azt csinál, amit akar. Mondjuk ha pl te is sportos vagy, felajánlhatnád, hogy mész vele te. Legtöbbször csak simán jobb valakivel együtt menni, mimt egyedül. Egy férfi meg erős is, tud segíteni súlyokat pakolni stb. Vagy ha a nőnek nincs tapasztalat, segít és mutat pár gyakorlatot stb
2021. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
7%
Igen, nem is baratkozhat pasikkal. Másik csajjal menjen.
2021. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem dugni mennek ugyebár hanem edzeni. Nem a tulajdonom, hogy korlátozzam a sportolásban, tudja hol vannak a határok (ha nem tartja akkor meg már rég megette a fene az egészet, aki félre akar lépni az megteszi edzőtárs, tánctárs stb. nélkül is). Közös mozinak már annyira nem örülnék, mert az kicsit "randiszagú".
2021. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Zavarna, itt már lehetséges, hogy lesz valami.
2021. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem. Sőt, az edzője is férfi. Nem gondolom, hogy bármelyiknek bármilyen jelentősége lenne.
2021. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Hűhaaa, a konditeremben vannak pasik is🤦‍♂️ hát ez duuurvaaa 🤦‍♂️
2021. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

Nem. Mert olyan nőt választok, akiről tudom h nem jön össze csak random egy izmos fickóval. Juj, edz, úristen most ő mutatja meg hogy mozgassam a fenekem... jujjci... micsoda izmos férfi... Csak egy ovis, átlagos nő érezne ilyesmit, hogy arra vetemedne, hogy meg is csaljon. Én exemet pl. meg se mozgatta egy ilyen férfi sem, neki sokkal többre volt ennél szüksége.

De am én lennék edző, hogy az ilyen átlagos ribiket felszedjem csak úgy.

2021. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az en baratomat nem zavarja, ha masik pasival megyek edzeni/meginni valamit/moziba/otthon fozni/hetvegi bicikliturazni. Es az sem, ha masik novel kavarok. Szoval kb semmi:D

4 eve vagyunk egyutt, es meg nem talalkoztam senkivel, akire lecsereltem volna.

2021. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!