Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent a nőknél?

Figyelt kérdés

Egyszerűen gyakran előfordul, hogy elmegyek egy nő mellett és megnézem, akkor egy pillanatra ő is rám néz.

A nőket, akiket megnézek (na nem nyálcsorgatva, csak végigmérem) természetesen csinosak, illetve én meg elég sportos/izmos testalkattal rendelkezem és a legtöbb nő szerint jóképű is vagyok.

Ez vajon tuti jel?

Volt már rá példa, hogy leszólítottam és megadta a számát, de arra is volt már példa, hogy elutasított.


2021. júl. 19. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
JEL??? az, hogy radnez egy ellenekezo nemu ember 2 mp-ig? igen, jel arra, hogy egybol beledzigott es ossze akar veled hazasodni.. ennyire ne legyel mar ketsegbeesett, az emberek neha raneznek a masikra minden szandektol fuggetlenul.
2021. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Azért néz rád, mert nem akar nekedmenni.


Én a lámpaoszlopra is rá szoktam pillantani, hogy lehetőleg ne kenődjek fel rá.

2021. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ha megnéz, az annak a tuti jele, hogy megnézett.
2021. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Elég szándékosnak tűnik, főleg egy Obiban mondjuk, ahol az ember a termékeket nézi.

Bocs, de én a számomra közömbös embereket nem szoktam nézni, nem vagyok fogyatékos.

2021. júl. 19. 09:29
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Amíg rá nem néztél, honnan tudod, hogy nem közömbös? 😃
2021. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

De valóban az a normális, ha nem szemezel mindenkivel.

Lehet látni a különbséget, hogy valaki csak rádnézett vagy tetszel is neki. Előbb utóbb te is észreveszed a különbséget.

5-ös voltam

2021. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

‘egy pillanatra o is ramnez’

megiscsak fogyatekos vagy, ha ehhez segitseg kell. egy pillanatra barkire ranezel, egy kutyara, egy eladora, egy oregasszonyra.. es nem fog erdekelni. akivel szemezel, esetleg ramosolyogsz, az erdekel. akin egy pillanat alatt atsiklik a tekinteted, az nem.

2021. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Észrevette, hogy nézed, ezért visszanéz, hogy mégis mit akarsz. Velem is előfordult már csomószor. Nem az én érdeklődésem jelzem, hanem önkéntelen reakció a másik figyelmére.

Ha hosszabban néz, tartja a szemkontaktust, mosolyog, az egy jel. Ha csak egy pillanatra rád néz, az semmi.

2021. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha néznek visszanézek és elgondolkodom, hogy ismerjük-e egymást. Az is lehet hogy hasonlítasz valakire. Ha rád mosolygott, akkor tetszel neki.
2021. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát kérdező nem kicsit kombinálod túl😀

Megnézel egy nőt. Idáig oké.

Ő is rád néz kb 2 mp-re.


Ennek a következő okai lehetnek:

1. Szimplan ember vagy aki szembe jön, rád néz ami sokszor reflex, nem akar neked menni, pont ott vagy a látóterébe stb. Ez esetben furcsább lenne ha szándékosan csak rád nem nézne.

2. Észrevette hogy valaki megnézi és megnézi ki az az illető.

3. Esetlegesen ő is megnéz téged, ÚGY ahogy te őt.

4. Lehet azt hiszi ismer, vagy tanakodik hogy ismer-e, esetleg hasonlítasz valakire.

5. Jó a pólód

.

.

.

Még egyeb okok.


Szóval LEHET hogy te is tetszel neki és LEHET hogy nem.


De azért az hogy valaki rádpillant, nem kelenti azt 10-ből 10x hogy azert mert bejössz neki.

2021. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!