Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány megkérdezi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megkérdezi egy nőről (lányról) hogy szép-e az 'jelent valamit'?

Figyelt kérdés

Van egy lány (15) tetszik de nem tudom hogy én tetszem-e neki:/ Múltkor kérdezte hogy ez a lány szép, az a lány szép?

Ilyenkor mit kell mondani?És főleg mért érdekli?Csak úgy eszükbe jut a lányoknak néha ilyesmi?Egyébként már több mint egy éve ismerem a lányt jóban vagyunk de csak mint barátok...előre is köszi a válaszokat!


2011. ápr. 28. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát már nem kell semmit se mondj...Akkor kellett volna....pl, h szép formás feneke van de a tied jobban tetszik....magyarul bókolj neki.
2011. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Féltékeny rájuk, v ők mondták neki, h kérdezzen meg téged.
2011. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy ők mondták volna neki.Szerintem inkább kíváncsi milyen lányok tetszenek neked.Ha ilyet kérdez mondd azt hogy "szép de te sokkal szebb vagy"

vagy valami hasonlót

2011. ápr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy megkérte az a lány hogy kérdezze meg tőled, szépnek találod-e.

vagy a lány arra várt azt mondod nem szép, ő sokkal szebb nála.

vagy csak érdekli a véleményed, a lányoknál nem egymás van, hanem különböző klikkek, típusok, fajták, lehet hogy nem szereti azt a csajt, és kíváncsi neked bejön-e.

2011. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olyan lányokról kérdezte akiket nem ismerünk.

(a kérdező)

2011. ápr. 29. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!