Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy manapság a férfiaknak nagyobb szükségük van a nőkre, mint a nőknek a férfiakra?

Figyelt kérdés
A mai fejlett társadalmak olyan nagyon támogatják a nőket, hogy már nincs annyira szükségük férfiakra, jól megvannak nélkülük. Férfiaknak viszont nagyon kell a nő szexre, mosásra, főzésre, sokkal kevésbé vannak meg ezek nélkül. Nők még a szexet is könnyebben megoldják magukba vagy egymás közt, ha nagyon muszáj, de alkalmit is csettintésre találnak, 100-ával ugranak a férfiak egy ilyen lehetőségre, míg férfi csak nehezen vagy drága pénzért talál alkalmi partnert. Mit gondoltok erről?

2021. júl. 19. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mosok, főzök, takarítok magamra és már egy éve puncit se láttam, pedig párkapcsolatban élek, de azt is meg tudom oldani magamnak 🤷‍♂️
2021. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Mégis miben támogatják jobban a nőket, mint a férfiakat?
2021. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem igaz.
2021. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Igaz. Manapság már mindkét nem alapvetően jól el van egymás nélkül, úgy mond már nem kényszerülnek egymásra. Nem ciki a szingli lét, sőt a szabadlét miatt már talán vonzóbb is a többségnek.

A másik nemmel való kavarások, kalandok, élmények viszont fontosak, és ez az a pont ahol a nőknek könnyebb. Ahogy írtad alkalmit is csettintésre találnak, ezért nekik sosem áll fenn annak a veszélye hogy szex nélkül maradnak magányosan.

2021. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem igaz, legalábbis rám.
2021. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted miféle férfiak ugranak csettintésre? És mennyire jó a "szex" az ilyenekkel?
2021. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

#4

Ti el vagytok tévedve. A jó pasik, de a minimum átlagosak is bármikor találnak alkalmi partnert. Ha ronda vagy/igénytelen/alpári stb, akkor viszont nyilván nem. De ez a nőkre is igaz. Persze szerintem bárki bármikor tud találni alkalmi partnert, ha a saját szintjén válogat.

2021. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

#7

Csak a nagyon jó pasik találnak bármikor alkalmi partnert. Magyarországon a női ízlés alapján jó pasi kb a férfi lakosság 1-2 százaléka. Tehát itthon nagyjából annyi pasi kap csettintésre szexet mint amennyi a fehér hollók száma, míg nők közül nagyjából bárki kap.

2021. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Van benne igazság, hisz a nő egy része igencsak emancipálódott évek óta.
2021. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Nincs. Elég sokáig főztem, mostam, takarítottam, mosogattam magamra... Elintéztem mindent, amit kellett (számlák, hivatalos ügyek stb.). Maximum a szex marad, de valójában anélkül is lehet élni. Főleg állandó komoly kapcsolat nélkül.
2021. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!