Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak kicsit nagyobb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak kicsit nagyobb a melle mint a sovány férfiaknak. Ha simogatom a mellkasát és oda ér a kezem probálom gyorsan elkapni mert félek hogy neki kellemetlen hogy megtudnám markolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

engem egyáltalán nem zavar én így szeretem,Csak miatta félek kicsit

18L 20F


2009. nov. 29. 22:11
 1/6 anonim válasza:
100%
ne kapd el:), ha majd kínosnak érzi megmagyarázod, hogy téged ez nem is zavar egyáltalán:)
2009. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ne markolászd akkor a mellét... lol

Bakter, tényleg ilyen marhaságon rágódik egy 18 éves ember???

2009. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszed, hogy őt ez abszolút nem zavarja ?

Csak akkor ha Te is cikinek kezded érezni, akkor biztos, hogy zavarná. Egyszerűen markold meg ha szeretnéd és kész, sőt ha többször markolod akkor azt érzi majd, hogy nincs azzal semmi gondod.

2009. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt hogy megtudnám markolni ne ugy értelmezd..h akarom..hanem HA akarnám,megtudnám.
2009. nov. 29. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg is szoktam a pasimét, szopogatom a mellbimbóját, ahogy épp jön. Én is aggódtam, hogy majd zavarni fogja, de mivel engem nem zavar, ő is elengedi magát, és élvezi, bármit csinálok.


Én azt nem szerettem, ha a hasamat simogatta, mert van egy kis pocakom, de mióta tudom, hogy nem zavarja, engem sem zavar. Biztos volt már olyan testrészed, amivel az volt a fő bajod, hogy azt hitted, majd zavarja a párodat, nem?

2009. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A sok optimista komment ellenére én azt tanácsolom, hogy vigyázz, mert nekem egyszer az anyám fél éve megemlítette, teljesen jóindulatúan, és majdnem elsírtam magam, pedig 7 éves koromban sírtam utoljára :( Mondjuk attól is függ, hogy szívatták-e emiatt régen, mert engem igen, szóval lehet, hogy ezért reagáltam túl a dolgot


16/F

2009. nov. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!