Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen életre vágynáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen életre vágynátok, mi lenne az ideális, amit a pasi nyújtani tudna? (Lakás, kocsi, nyaralás, állás, gyerek téren?)

Figyelt kérdés

Összefutottam az exemmel, anno egy családi tragédia miatt elköltöztek, és ezért eltávolodtunk (nem is volt konkrét szakítás).


Jár valakivel, így kissé nehéz összejönni vele, de ahogy a nézéséből kivettem, lenne esélyem :)


Említette, hogy a párja jól keres (ezen kicsit pislogtam, hogy miért emelte ki), majd kiderült, hogy egy Pesti 1 szobás panelban, albérletben laknak, közalkalmazott, és van egy 1 milliós értékű kocsijuk. Mivel jól megy a vállalkozásom, gondoltam rálicitálok a jelenlegi életszínvonalára...


A lényegre térve: Lányok, mi az elvárás, hogy szeretnétek élni az életeteket? (Kicsit rugaszkodjunk el a "párom jól keres" típusú nincs lakásunk, közalkalmazott vagyok, és nem tudom, mikor lesz saját lakásunk, mikor vállalhatunk gyereket, és egyáltalán tervezzünk-e nyaralást...)


2021. júl. 19. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Legyen munkája, jó ha van kocsija, de nem több milliós autóra gondolok. A saját ház nekem nem lényeg. Tudja fenn tartani magát abból amit keres, és ketten együtt tudjunk előre haladni. Nekem ennyi a lényeg. Persze ku.rva jó lenne 2 kocsi meg saját kertes ház stbstb

De reálisan látom a világot, az életet, a kereseti lehetőségeket, így szerintem ennyi a normális elvárás részemről.

2021. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Lakás: Van házam, szeretek itt élni, ezért nem is szívesen költöznék el.

Kocsi: Van autóm, vezetek. Hogy neki milyen van, az engem nem érdekel.

Nyaralás: Nem ülök repülőre, szóval a nagyobb utak eleve kizárva. Az olyan nyaralásokat szeretem, ahol van látnivaló, tudunk menni kirándulni, múzeumba. A tengerparton való pecsenyére sülés nem az én világom. Többet nyaralok itthon, de ha külföld, akkor Lengyelország, Olaszország, Horvátország, Németország.

Állás: Előny, ha hasonló az érdeklődésünk, sőt akár a végzettségünk. Mostani párommal ez megvan és nagyon jó így.

Gyerek: Én nem szeretnék. Lehetőleg ő se erőltesse.

2021. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is bőven megelégednék azzal, ha lenne saját kocsija és keresete.

Saját házat nem várnék el, azt együtt is elérhetnénk. Persze ehhez stabil párkapcsolat kell a közös hitel miatt...

Panelban nem tudnék élni, vidéki lány vagyok, ehhez az egyhez ragaszkodom.

Az ő fizetése, és az enyém már elég lenne egy közös élet elkezdéséhez.

Aztén jöhetne a gyerkőc.

Ja, szép álmok ezek...csak kár hogy nem mindenkinek lehet benne része.

2021. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem engedd el a dolgot.


Nem kell semmire sem rálicitálni, neki már van kapcsolata. Ő választotta. Neked exed, valószínűleg okkal szakítottatok.

2021. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van saját lakásom, jól keresek. Járok nyaralni évente, szoktam utazgatni is pár napokra a környező országokban.

A lakásom kicsi, családnak nem alkalmas. Hasonlót várok el a partneremtől is, a többit közösen megoldjuk. A több pénz nem hátrány, de önmagában semmi.

2021. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek lényegtelen dolgok, amiket együtt megteremtünk. Szeressen, szeressem és ugyanazt akarjuk az élettől: részemről sok gyerek, állatok, kertesház, veteményes, várostól messze.


Amikor összejöttünk a férjemmel, volt autója, munkája átlagos fizetéssel, de az anyjánál lakott. Pár évig albérletben laktunk, közben összegyűjtöttük az önerőnket, ezután vettünk közösen kertesházat, amit azóta szépen megtöltöttünk gyerekekkel és állatokkal. Mindeközben a legfontosabb továbbra is az, hogy teljes szívemből szeretem őt és ő is engem.

2021. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

megelégednek olyan nővel, aki nem a hasznot keresi a pasiban ( a kis haszon is haszon) , minden kapcsolatot nem lehet potenciális családalapításra alapózni amúgy sem, kezdetlegesen a személy miatt jövök össze valakivel és ha passzolunk akkor kitaláljuk mit szeretnénk az élettől ,ha valamelyik félnél ütközés van akkor meg külön folytatjuk..

Akik fix tervekre építik az életüket azok mindig sokkal jobban fognak pofára esni, mivel a giksz az mindig beüthet.

Akik mindenkivel családót akarnak alapítani azok olyanok mint a robotok, a saját érzéseiket egy társadalmi beidegződés miatt elnyomják .

2021. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

mivan? te most az exedet akarod visszahoditani azzal, hogy ralicitlasz a pasija anyagi korulmenyeire, mikozben idegen noket kerdezgetsz a gyk-n, hogy mik az elvarasaik??

mennyiben relevans ez azzal kapcsolatban, hogy az allitolagos exednek mik az elvarasai?! egy normalis not nem ugy fogsz megnyerni magadnak (plane, ha pasija van), hogy bedobod, hogy havi x osszeget keresel es ilyen autod meg ilyen lakasod van. nem ezen mulik.

raadasul, ha valaki leirja, hogy o havi x osszeget varna el, te meg csak a felet keresed, akkor mivan?! nem fog tole megduplazodni a fizud. illetve az ilyen anonim velemenyekkel se sokra mesz, mert nem tudod, ki irjaoket, mast var el egy jol kereso 40-es doktorno meg mast a 18 eves falusi kislany.

2021. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Ezt olvasni is gyomorforgato volt.
2021. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Mindenek előtt nézzen ki úgy, hogy 10 méteres tesztoszteron aura vegye körbe. Legyen brutálisan férfias, barna haj, barna szem, izmos, széles vállak, erős kezek, lábak. Tekintélyt parancsoló külső mögött legyen benne érzelem is, humor, sárm.


Az eredeti kérdés csak ezután jön...

2021. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!